Popularny: 2200 odsłonInformacje5 dni temu, 12:09,

Biletomat na dworcu PKP w Gostyninie

Biletomat na dworcu PKP w Gostyninie [ZDJĘCIA]

Urządzenie posiada funkcje infokiosku

Od kilku dni na dworcu PKP w Gostyninie działa biletomat. Urządzenie zostało zamontowane przez Koleje Mazowieckie.W biletomatach można: zakupić bilety Kolei Mazowieckich (jednorazowe, strefowe czasowe, okresowe, sieciowe imienne); zakupić bilet i zakodować go na Karcie Mazowieckiej oraz dokonać kodowania na Karcie Mazowieckiej biletu zakupionego wcześniej za pośrednictwem strony: www.bilety.mazowieckie.com.pl,. 
Ponadto urządzenia posiadają funkcję infokiosku, która umożliwia dostęp do aktualnego rozkładu jazdy pociągów oraz oferty spółki KM.

- Biletomaty stacjonarne są jednym z ważniejszych kanałów dystrybucji biletów. Co piąty sprzedany w 2018 roku bilet KM, został wygenerowany właśnie w ten sposób. Nie jest to nic dziwnego, biorąc pod uwagę zalety tej formy zakupu: jest ona prosta, szybka i dostępna przez całą dobę. Urządzenia pojawią się w nowych lokalizacjach, ale staną także obok tych już funkcjonujących, jako uzupełnienie oferty – mówi Robert Stępień, Prezes Zarządu KM.

autor/źródło: ralf / foto: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Gregor, 4 dni temu
Ty bolek sam się zaliczysz do bydła..najlepiej o kimś gadac spojrz na siebie a nie oceniaj innych
PLkol, 5 dni temu
http://wkm.info.pl/ Oti Europa, czyli dawny Asec, to jest właściciel i operator biletomatu, i tam powinno się zgłaszać jego awarie. Tam pod ekranem, jest do nich kontakt i numer maszyny. Pozdrawiam.
Bolek, 5 dni temu
Ciekawe tylko, czy bydło zaraz tego nie zniszczy, albo nie "upiększy" jak ścianę obok.
Dodaj ogłoszenie