InformacjeGorący temat (3400 odsłon)

Blok socjalny przy Targowej oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]


W nowym budynku przy Targowej 5 zamieszka 60 rodzin, co w znacznym stopniu rozwiąże część problemów mieszkaniowych, z którymi boryka się spora grupa mieszkańców Gostynina. Radni Rady Miejskiej zabezpieczyli środki na budowę budynku, a 22 marca 2016 r. została podpisana umowa na wykonanie inwestycji, po czym rozpoczęły się prace budowlane. Budynek jest całkowicie podpiwniczony, ma IV kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Znajdą się w nim również piwnice lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz lokale usługowo-handlowe.

Na otwarciu uroczyście przecięto wstęgę, a dokonali tego przedstawiciel administratora – MTBS Sp. z o.o. Konrad Wilkanowicz, przedstawiciel wykonawcy – firmy Hydropol Paweł Żółtowski, Burmistrz Paweł Kalinowski i Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki.

Sprawdź też: Stacja Kontroli Pojazdów GostyninInternet GostyninWymiana opon Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • największy ubaw z tej szopy widać ma Żółtowski. Wcale się nie dziwię . Zrobił swoje, oddał i ma gdzieś, a oni otwarcia, szopki oficjalne przemówionka o tym ,że jakie to ważne, dla społeczności nierobów i leni. ksiądz poświęcił, zdjęcia zrobione, no to można niszczyć to dzieło za naszą kasę zbudowane. O zgrozo!!!

  • Bonifacy bo lokatorzy to bogacze z samochodami i nie chcą się pokazywać.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej U-13 - zaproszenie
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej U-13 - zaproszenie
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej U-13 - zaproszenie

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij