Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 2900 razy)

Blok socjalny przy Targowej oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]


Wczytywanie zawartości...

W nowym budynku przy Targowej 5 zamieszka 60 rodzin, co w znacznym stopniu rozwiąże część problemów mieszkaniowych, z którymi boryka się spora grupa mieszkańców Gostynina. Radni Rady Miejskiej zabezpieczyli środki na budowę budynku, a 22 marca 2016 r. została podpisana umowa na wykonanie inwestycji, po czym rozpoczęły się prace budowlane. Budynek jest całkowicie podpiwniczony, ma IV kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Znajdą się w nim również piwnice lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz lokale usługowo-handlowe.

Na otwarciu uroczyście przecięto wstęgę, a dokonali tego przedstawiciel administratora – MTBS Sp. z o.o. Konrad Wilkanowicz, przedstawiciel wykonawcy – firmy Hydropol Paweł Żółtowski, Burmistrz Paweł Kalinowski i Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki.


Komentarze


  • największy ubaw z tej szopy widać ma Żółtowski. Wcale się nie dziwię . Zrobił swoje, oddał i ma gdzieś, a oni otwarcia, szopki oficjalne przemówionka o tym ,że jakie to ważne, dla społeczności nierobów i leni. ksiądz poświęcił, zdjęcia zrobione, no to można niszczyć to dzieło za naszą kasę zbudowane. O zgrozo!!!

  • Bonifacy bo lokatorzy to bogacze z samochodami i nie chcą się pokazywać.

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij