Popularny: 3400 odsłonInformacje6 grudnia 2017,

Blok socjalny przy Targowej oficjalnie otwarty

W środowy mikołajkowy poranek, 6 grudnia 2017 r. odbyła się uroczystość oddania do użytku bloku socjalnego przy ulicy Targowej 5B.

Przewiń w dół aby czytać dalejW nowym budynku przy Targowej 5 zamieszka 60 rodzin, co w znacznym stopniu rozwiąże część problemów mieszkaniowych, z którymi boryka się spora grupa mieszkańców Gostynina. Radni Rady Miejskiej zabezpieczyli środki na budowę budynku, a 22 marca 2016 r. została podpisana umowa na wykonanie inwestycji, po czym rozpoczęły się prace budowlane. Budynek jest całkowicie podpiwniczony, ma IV kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Znajdą się w nim również piwnice lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz lokale usługowo-handlowe.

Na otwarciu uroczyście przecięto wstęgę, a dokonali tego przedstawiciel administratora – MTBS Sp. z o.o. Konrad Wilkanowicz, przedstawiciel wykonawcy – firmy Hydropol Paweł Żółtowski, Burmistrz Paweł Kalinowski i Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki.

Tematy:

Napisz komentarz

komiks, 9 grudnia 2017
największy ubaw z tej szopy widać ma Żółtowski. Wcale się nie dziwię . Zrobił swoje, oddał i ma gdzieś, a oni otwarcia, szopki oficjalne przemówionka o tym ,że jakie to ważne, dla społeczności nierobów i leni. ksiądz poświęcił, zdjęcia zrobione, no to można niszczyć to dzieło za naszą kasę zbudowane. O zgrozo!!!
Beata, 7 grudnia 2017
Bonifacy bo lokatorzy to bogacze z samochodami i nie chcą się pokazywać.
rudolf, 7 grudnia 2017
to teraz glazura na ścianach gratis?
Popularny: 600 odsłonInformacje6 grudnia 2017,

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej U-13 - zaproszenie

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej U-13 - zaproszenie

W niedzielę (17 grudnia br.) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostanie rozegrany Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Młodzik U-13.

Przewiń w dół aby czytać dalej


W turnieju zagra 8 drużyn:

- Mazur Gostynin I
- Mazur Gostynin II
- Stoczniowiec Płock
- Świt Staroźreby
- Stegny Wyszogród
-  Królewscy Płock
- GKS Baruchowo

Rozpoczęcie turnieju: godzina: 9.00.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie