Informacje 16 kwietnia, 07:00,

Błyskawica znów bez punktów. Piąta porażka z rzędu

W niedzielę, 14 kwietnia 2019 r. mecz 17 kolejki Płockiej Ligi Okręgowej rozgrywali seniorzy Błyskawicy Lucień.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 8
Piłkarze trenera Artura Szulwacha przegrali po straconej w drugiej połowie bramce

Piłkarze trenera Artura Szulwacha przegrali po straconej w drugiej połowie bramce. Błyskawica w końcówce spotkania miała doskonałą sytuację do wyrównania stanu meczu na 1:1, jednak doskonałe podanie od Patryka Gronalewskiego wzdłuż bramki zostało zmarnowane, gdyż pomocnik Błyskawicy Łukasz Kaczmarek z kilku metrów w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza gości.
Dorobek punktowy lucienian bez zmian – nadal 12 punktów i 13, przedostatnie miejsce.

W następnym meczu Błyskawica zagra w Wielką sobotę, 20 kwietnia na wyjeździe z trzecią drużyną w tabeli – Deltą Słupno.