2100 odsłonInformacje29 sierpnia 2023, 13:27,

Boisko do mini golfa oddane do użytku


Po zakończeniu części oficjalnej, chętni do gry w mini golfa udali się na obiekt

W dniu wczorajszym (28.09.2023 r.) oddano do użytku boisko do mini golfa znajdujące się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej.Oprócz mieszkańców Gostynina na uroczystość przybyła prezes zarządu Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem – pani Agnieszka Żukowska.

Spotkanie otworzył burmistrz Paweł Kalinowski, który powiedział m.in.: - Przypomnę, że inwestycja pn. Budowa boiska do minigolfa przy ul. Sportowej w Gostyninie została dofinansowana za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania AKTYWNI RAZEM w formie dotacji w kwocie 126.632,00 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Łączny koszt zadania wyniósł 245.000,00 zł, a wykonawcą tej inwestycji był pan Bogdan Grala prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ENERGY PARTNER Bogdan Grala z siedzibą w Rozłogach.

Po zakończeniu części oficjalnej, chętni do gry w mini golfa udali się na obiekt. Widać było, że zarówno dzieci, młodzież oraz dorośli doskonale się bawili.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UM Gostynin
Tematy:mini golf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie