Informacje13 marca,

Budowa chodnika na ul. Słonecznej. Wkrótce ruszą prace

Budowa chodnika na ul. Słonecznej. Wkrótce ruszą prace

W BIPie Urzędu Miasta pojawiła się dzisiaj (13 marca br.) informacja o zawarciu umowy na budowę chodnika na ulicy Słonecznej.

Przewiń w dół aby czytać dalejGmina Miasta Gostynina informuje, iż w w/w. postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, zawarta została w dniu 13 marca 2018 r. umowa NR ZP.272.1.4.2018 z: FRANCE-GOST Sp. z o.o, 09-500 Gostynin, ul. Kutnowska 102 - czytamy na stronach biuletynu.

O wykonanie zadania od długiego czasu zabiegał radny Krzysztof Markus.


Napisz komentarz

Popularny: 3100 odsłonInformacje13 marca,

Kamila Gasiuk-Pihowicz gościła w Gostyninie

Posłanka na Sejm VIII kadencji, przewodnicząca klubu poselskiego Nowoczesnej i wiceprzewodnicząca partii Kamila Gasiuk-Pihowicz spotkała się w poniedziałkowe popołudnie, 12 marca 2018 r. z mieszkańcami Gostynina.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Wraz z wiceprzewodniczącą do Gostynina przyjechał Marcin Podsędek, reprezentujący mazowieckie struktury Nowoczesnej. Goście mimo iż mieli niewiele czasu, zdążyli obejrzeć gostyniński krajobraz, zachwalali piękno naszego miasta: - Macie bardzo ładny Rynek – rozpoczęła spotkanie posłanka.
- Jest mi niezmiernie miło, że po długim okresie namawiania przyjęła Pani zaproszenie i przyjechała do Gostynina – powitała posłankę prowadząca spotkanie liderka Inicjatywy dla Gostynina i Radna Rady Powiatu Gostynińskiego Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Tematy podejmowane na spotkaniu dotyczyły rocznicy 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety w Polsce, która przypadnie 17 dni po rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości, tj. 28 listopada a także obecnej sytuacji kobiet i aktywności zawodowej jak i równości płci.

Podjęto także przez mieszkańców tematykę reformy sądownictwa, obsadzania stanowisk urzędniczych przez ludzi Prawa i Sprawiedliwości, stan finansów Państwa i „rozbuchaną” politykę socjalną partii rządzącej, sytuację Polski w Unii Europejskiej oraz relacjach międzynarodowych, zmian w prawie wyborczym i możliwości sfałszowania wyborów przez obecną partię rządzącą a także lokalnych spraw Mazowsza Zachodniego.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie