Popularny: 900 odsłonInformacje26 czerwca 2018, 13:20,

Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej dla SP1. Poznaliśmy wykonawcę robót

Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej dla SP1. Poznaliśmy wykonawcę robót

W dniu wczorajszym (25 czerwca br.) na stronach BIP Urzędu Miasta zostały ogłoszone wyniki postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz częściowe zagospodarowanie terenu Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Oprócz budowy kanalizacji zostanie zagospodarowany teren przy szkole


Środki na inwestycję zostały zabezpieczone przez radnych w budżecie na 2018 rok.

Wymogi formalne przetargu spełniły 3 firmy, z których najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma BMB BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp.k. z Gostynina.

Zadanie obejmuje budowę kanalizacji deszczowej wraz z przyłączami kanalizacji deszczowej, rozdzielenie kanalizacji sanitarnej od kanalizacji technologicznej kuchni, zagospodarowanie terenu Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gostyninie położonej przy ul. Ozdowskiego.

"Szkoła już od dłuższego czasu borykała się z problemem źle działającej kanalizacji. Cieszę się , że za kilka miesięcy ten problem zostanie rozwiązany" - powiedział radny Stanisław Pieniążek.

"Bardzo się cieszę, że inwestycja ta będzie wykonana. Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej przy Szkole Podstawowej nr 1 była bardzo potrzebna" - skomentowała radna Magdalena Augustyniak.

Planowany termin wykonania inwestycji to II połowa sierpnia.


Napisz komentarz

Komentarze

ad B :(,, 28 czerwca 2018
i wg nowej ustawy będzie zarejestrowane w USC w Płocku, a nie w Gostyninie
B :(, 27 czerwca 2018
Potrzebny to jest szpital !!! To co najważniejsze i najpotrzebniejsze to likwidujecie. W głowie się nie mieści żeby kobiety w ciąży musiały jeździć rodzić do Płocka czy Kutna. W Gorzewie była porodówka i też trzeba było ją zlikwidować. Urodziłam tam synka,a teraz drugie dziecko będę musiała urodzić w Płocku i jechać tyle km. Masakra !!! Za nim na coś przeznaczycie pieniądze to pomyślcie co tak na prawdę jest najpotrzebniejsze. O tym na co będą przeznaczone pieniądze powinni też decydować mieszkańcy Gostynina i okolic !!!
Popularny: 900 odsłonInformacje26 czerwca 2018, 09:41,

Smak tradycyjnego masła i przejażdżka wozem. Niezwykła wycieczka Akademii Przedszkolaka

Jak robi się prawdziwe wiejskiemasło? Jakie zwyczaje panowały dawnej na wsi? Jakim środkiem transportu przemieszczali się nasi pradziadkowie? Jak dawniej wyglądała szkoła? Czym pisali nasi przodkowie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznały maluchy z Akademii Przedszkolaka podczas wycieczki do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Żywa lekcja historii

Dzieci oprócz zwiedzania miały również możliwość samodzielnego przygotowania masła, a następnie jego degustacji. Przedszkolaki zajadały z apetytem, gdyż taki smak dla wielu dzieci został odkryty dopiero w dniu wycieczki.

Po części kulinarnej mali turyści zwiedzili mazowiecką wieś pod kierunkiem przewodnika, który opowiadał ciekawe historie z dawnego życia ludzi.

Na zakończenie pobytu dzieci przejechały się tradycyjnym wozem konnym. W niesamowicie dobrych humorach przedszkolaki powróciły do rzeczywistości i udogodnień dzisiejszej cywilizacji.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie