Popularny: 8400 odsłon Informacje 30 września 2018, 21:15,

W niedzielę po południu (30 września br.) w Dobrzykowie (gmina Gąbin) doszło do wypadku drogowego z udziałem 2 aut. Za kierownicą jednego z nich siedział Burmistrz Gąbina, który wracał z pikniku sołeckiego. Jak podaje serwis Petronews.pl - włodarz Gąbina na pikniku pił alkohol.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Czy to jakaś plaga?

Do zdarzenia doszło około godziny 16tej. Wracający z pikniku, na którym pił nalewkę  burmistrz Gąbina wyjechał z ulicy podporządkowanej i uderzył w jadący prawidłowo samochód.

"Kierujący peugeotem 55-latek z powiatu płockiego wymusił pierwszeństwo na oplu, kierowanym przez mieszkańca województwa świętokrzyskiego. Policjanci zbadali trzeźwość obu kierowców, okazało się, że kierowca peugeota był w stanie po spożyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,3 promila. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, wykonali wszystkie czynności do wykroczenia. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie" – powiedział Petronews.pl Krzysztof Piasek rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Napisz komentarz

Komentarze

Bbb, 6 listopada 2018
Jak zatrzymali prawo jazdy jak dalej jeździ i ma dokument. Zgroza.
Informacje 30 września 2018, 18:34,

Mnóstwo niewykorzystanych szans. Remis Mazura z Drukarzem

W sobotę, 29 września 2018 r. w meczu 9 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej Mazur Gostynin zremisował na własnym boisku z Drukarzem Warszawa 1:1. (https://mazurgostynin.futbolowo.pl)

Udostępnij
Mimo zdobycia punktu, w tabeli Mazur wyprzedziły dwa zespoły

Mazur rozpoczął teraz okres spotkań z drużynami IV Ligi, którzy będą bronić się przed spadkiem, stąd jak wiadomo takie spotkania ważne dla układów tabeli nazywa się meczami „za 6 punktów”. Do składu powrócił po kontuzji obrońca Mazura Arkadiusz Majchrzak, natomiast nadal nie grał będący w Portugalii na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej sześcioosobowej Bartłomiej Dębicki oraz ukarany czerwoną kartką w poprzednim meczu z Koroną Ostrołęka Damian Skumórski.

Oba gole padły w pierwszej połowie, najpierw w 21 minucie za spóźniony wślizg bocznego obrońcy gostynińskiej drużyny Bartosza Wiśniewskiego sędzia podyktował rzut karny, zamieniony na gol dla Drukarza przez Mateusza Mierzwę. Radość gości z prowadzenia trwała zaledwie dwie minuty, w 23 po rzucie rożnym wykonanym przez Jakuba Kustrę piłkę głową do bramki wbił Bartosz Komorowski. To 3 gol w tym sezonie napastnika Mazura.

W drugiej połowie Mazur zmarnował kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, gdyby choć jedna z nich została wykorzystana, to podopieczni trenera Artura Kapeli cieszyli by się z kompletu punktów. Na dodatek mieli ułatwione zadanie, gdyż od 67 minuty nasz zespół grał z przewagą jednego zawodnika, gdyż w wyniku dwóch żółtych kartek i w konsekwencji czerwonej boisko opuścić musiał Grzegorz Wilczyński, pomocnik Drukarza.

Niestety mimo zdobycia punktu, w tabeli Mazur wyprzedziły dwa zespoły: MKS Ciechanów i Wkra Żuromin, które wygrały swoje mecze i w efekcie gostyniński zespół spadł na 14 miejsce w tabeli.

Kolejny mecz Mazura to również spotkanie na własnym boisku, w sobotę 6 października 2018 r. o g. 15:30 na Stadionie MOSiR podopieczni trenera Artura Kapeli zagrają z Wkrą Żuromin.

Mazur Gostynin – Drukarz Warszawa 1:1
bramki: 23' Bartosz Komorowski – 21' Mateusz Mierzwa (rzut karny)

Mazur: Klaudiusz Kurek – Bartosz Wiśniewski, Piotr Dutkiewicz, Arkadiusz Majchrzak, Łukasz Kiełbasa – Vasyl Ravlyk, Mateusz Ostrowski (56' Rafał Wilamowski), Damian Surmak, Eryk Przybylski (76' Michał Patora) – Jakub Kustra, Bartosz Komorowski; trener: Artur Kapela, asystent trenera: Paweł Kowalski

Drukarz: Krzysztof Mazur – Kamil Kądziela, Bartosz Przyborek, Ahmed Toriola Ayodeji, Piotr Marczyk, Przemysław Boreczek (88' Dawid Karbowiak), Sebastian Maśniak (58' Damian Jędrasik), Grzegorz Wilczyński, Przemysław Paliński, Kamil Marczak (80' Mariusz Chmielewski), Mateusz Mierzwa; trener: Filip Góral, asystent trenera: Łukasz Rychlica

Żółte kartki: Kiełbasa, Majchrzak, Surmak - Boreczek, Wilczyński

Czerwona kartka: 67' Wilczyński (za dwie żółte).