Popularny: 4400 odsłonInformacje13 sierpnia 2020, 18:12,

Burmistrz Gostynina coraz bardziej znany. Piszą o nim na ogólnopolskim portalu

Burmistrz Gostynina coraz bardziej znany. Piszą o nim na ogólnopolskim portalu

Portal Onet.pl zainteresował się kontrowersyjną publikacją Burmistrza Kalinowskiego

Kontrowersyjna publikacja burmistrza Gostynina Pawła Kalinowskiego odnośnie różańca i eucharystii wzbudziła zainteresowanie nie tylko społeczności lokalnej, ale również mediów ogólnopolskich.Przypomnijmy, w miniony czwartek włodarz Gostynina na swoim profilu społecznościowym opublikował wpis ze zdjęciami pielgrzymów, którzy w drodze na Jasną Górę odwiedzili Gostynin. Wśród komentarzy pod postem pojawiło się pytanie, dlaczego pątnicy nie noszą maseczek. W odpowiedzi burmistrz Kalinowski umieścił grafikę z różańcem i podpisem:  
„Pamiętaj, że żadna maseczka, ani mydło nie daje 100 procentowej gwarancji na ochronę a różaniec, krzyżyk na szyi i niedzielna Eucharystia już tak”.

Dzisiaj temat publikacji burmistrza Gostynina poruszył ogólnopolski portal Onet.pl. 

"Dziennie w Polsce przybywa kilkuset zakażonych koronawirusem. Tylko w czwartek odnotowano 811 nowych przypadków. Lekarze apelują o ostrożność, noszenie maseczek i dbanie o higienę. W kontekście tych informacji spytaliśmy magistrat w Gostyninie, czy burmistrz odniesie się do głoszonych przez siebie nieprawdziwych informacji" - czytamy w serwisie Onet.

"Sekretarz miasta odmówiła nam komentarza, podkreślając, że do sprawy może się odnieść jedynie sam burmistrz. Natomiast Paweł Kalinowski jest dzisiaj w podróży służbowej" - tłumaczy autorka artykułu.

Przeczytaj cały artykuł:  Burmistrz z PiS pytany o maseczki odpowiada: "Stuprocentową ochronę daje niedzielna Eucharystia"

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

obatel, 16 sierpnia 2020
podobno chciał zostać księdzem !! Szkoda ,że zawrócił z tej drogi .!!!!!
sobota, 15 sierpnia 2020
normalny wpis burmistrza
właśnie tak, 15 sierpnia 2020
Wanda nie zgadzam się z twą wypowiedzią. Piszesz, że wiara to burmistrza prywatna sprawa. To ja nie zgadzam się z DEMOKRACJĄ, że polska jest krajem demokracji. Demokracja to zatem prywatna sprawa każdego Polaka. My Polacy nie musimy być demokratyczni, demokratami olewać demokrację dlatego ze mamy Pana Jezusa Chrystusa, Maryję i Boga i cały widoczny świat stworzony przez Jezusa Chrystusa. Chrystusowość jest najważniejsza, a nie demokracja. W zakładach pracy ludzie się zarażają a nie na pielgrzymkach. Dużo mniej zakażeń by było w Polsce gdyby nie praca w soboty, niedziele, południa, nocki... tak własnie jest
Dodaj ogłoszenie