Popularny: 2000 odsłon Informacje 26 sierpnia 2018, 20:58,

Był ogień! IV edycja Art Energy przeszła do historii

W piątek i sobotę (24-25 sierpnia br.) na Zamku Gostynińskim odbyła się IV edycja festiwalu ART Energy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Zobacz obszerną fotorelację z wydarzenia


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia festiwalu

Tematy: ART ENERGY

Napisz komentarz

Popularny: 700 odsłon Informacje 26 sierpnia 2018, 15:59,

Niezapomniana przygoda FEA Gostynin

Za nami trzecia edycja obozu sportowego, który w tym roku odbył się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Nowęcin koło Łeby. 30 zawodników UKS Football Education Academy spędziło niezapomnianą przygodę.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Ten obóz z pewnością zapadnie w pamięci młodych piłkarzy

Zajęcia sportowe odbywały się przepięknych okolicznościach . W takiej scenerii nawet krople potu nie były powodem do zaprzestania wysiłku. Spokojnie możemy przyznać, że bryza morska zapewniała odpowiednią termoregulację podczas intensywnych treningów w słoneczne dni. Nic dziwnego, że po skończonym treningu, wszyscy w mgnieniu oka wskakiwali do wody.

Przez cały obóz trenowaliśmy na maksymalnych obrotach. Treningi, sparingi…było ich co niemiara! Graliśmy z drużynami Polonii Wrocław, UKS Talent Poznań i GKS Mirków . Zostaliśmy MISTRZAMI OBOZU- wygraliśmy wszystkie sparingi, nawet ze starszymi drużynami !

Jednym z najbardziej wyczerpujących treningów był 8 kilometrowy spacer brzegiem morza, zwiedzanie wydm oraz wędrówka w Słowińskim Parku Narodowym. W sumie pokonaliśmy 12 kilometrów! Dostarczyliśmy wiele jodu do organizmu- to dla zdrowia oraz przenieśliśmy się na chwilę w świat pustyni -a to uczta dla ducha.

Trenowaliśmy i zwiedzaliśmy. Odwiedziliśmy Muzeum Wyrzutni Rakiet w Rąbce koło Łeby. Historię poligonu ciekawie opowiedziała nam pani przewodnik. To nie lada gratka dla miłośników militariów, ale nie tylko. Piłkarze byli zainteresowani.

Podróżowaliśmy autokarem, meleksami i statkiem. Zwiedziliśmy centrum Łeby.

Na obozie codziennie działo się coś nowego. Wielką frajdą dla młodych piłkarzy były morskie kąpiele pod okiem ratowników, zabawy i gra w piłkę plażową. Była obozowa dyskoteka, ognisko , ścianka wspinaczkowa , basen, ale piłka towarzyszyła nam nieustannie .

Ośrodek ,,Janina” w Nowęcinie to raj dla młodych piłkarzy! 

FEA Gostynin

Tematy: FEA Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie