Popularny: 900 odsłonInformacje5 października, 10:00,

Cała "Trójka" czyta dzieciom


Udostępnij
Okazuje się, że można czytać nie tylko na języku polskim

W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Samorząd Uczniowski klas 4-8 zwrócił się z prośbą do nauczycieli, by podzielili się z uczniami swoimi ulubionymi lekturami.Chętni nauczyciele przygotowali fragmenty książek i rozpoczęli lekcje od głośnego czytania. W młodszych klasach pojawiły się ponadczasowe Muminki, uwielbiany Mikołajek, Harry Potter i wielu innych bohaterów. W starszych prokurator Teodor Szacki czy tajemniczy mężczyzna snujący swą opowieść przy łuskaniu fasoli.

Okazuje się, że można czytać nie tylko na języku polskim. Nie tylko najmłodsi lubią, by im czytano, z tego się nie wyrasta. Mamy nadzieję, że akcja zachęciła do czytania wszystkich tych, którzy stronią od książek.

Samorząd wraz z opiekunkami serdecznie dziękuje nauczycielom za współpracę.

Marta Czarnecka

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: SP3 Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

ignacy, 9 października
Inicjatywa przednia, ale .....PANI NAUCZYCIELKA SIEDZI NA STOLE! Z butami na krześle !WSTYD!!!. KULTURA się kłania, proszę pani w swoim domu też siada się pupsko na stole? .....czego uczycie tych dzieci, trzeba samemu świecić przykładem...
wróciłem, 8 października
Mario! Szkoła ma dbać o oświetlenie. Pisz do burmistrza. Chyba za coś bierze pieniądze. Może autor słynnych felietonów coś napisze.
maria, 7 października
Może szkoła zadba o oświetlenie.
Dodaj ogłoszenie