1700 odsłonInformacje8 lutego, 14:36,

Czas na kobiety w samorządzie. Z wizytą u Hanny Zdanowskiej Prezydent Łodzi


"Nadchodzi czas kobiet w samorządzie. Spotkanie stanowi dla nas inspirację, aby jeszcze bardziej aktywnie angażować się w tworzenie i pracę na rzecz naszego Gostynina" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska

Kilka dni temu miało miejsce ważne spotkanie kandydatów Inicjatywy dla Gostynina w wyborach samorządowych z Prezydentem Łodzi, Hanną Zdanowską. W spotkaniu udział wzięli Agnieszka Korajczyk-Szyperska – Przewodnicząca Inicjatywy dla Gostynina, Ilona Dan Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lucieniu, Katarzyna Leśniewska Radna Rady Powiatu Gostynińskiego, Roman Augustyniak Radny Rady Powiatu Gostynińskiego.oraz Andrzej Nowakowski Prezydent Miasta Płocka.Wydarzenie to było wyjątkową okazją do dyskusji na temat m.in. roli kobiet w samorządzie. Prezydent Zdanowska podkreśliła konieczność zwiększenia udziału kobiet w życiu publicznym.

Uczestnicy spotkania omówili m.in. konkretne projekty związane z poprawą jakości życia mieszkańców Łodzi, które można przełożyć również na poprawę jakości życia mieszkańców Gostynina.

Podczas dyskusji poruszono szereg kwestii, takich jak tworzenie miejsc pracy, edukacja, zdrowie, czy infrastruktura miejska. Spotkanie podkreśliło znaczenie współpracy i dialogu między kobietami w samorządzie.

Hanna Zdanowska wyraziła swoje wsparcie dla inicjatyw, które promują aktywność kobiet w sferze publicznej i zachęcają do udziału w życiu społecznym. Spotkanie zakończyło się zobowiązaniami do współpracy i poparciem kandydatury Agnieszki Korajczyk-Szyperskiej kandydatki na stanowisko Burmistrza Miasta Gostynina.

"W mojej ocenie to spotkanie nie tylko podniosło znaczenie roli kobiet w samorządzie ale również stanowiło dla nas inspirację, aby aktywnie angażować się w tworzenie i pracę na rzecz naszego miasta" - podsumowała spotkanie liderka Inicjatywy dla Gostynina Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie