Popularny: 9400 odsłonInformacje23 stycznia, 21:08,

Czas na spa w Gostyninie!

Czas na spa w Gostyninie!

Kolejna część klubu satyrycznego "Balon na Hel"

Po przerwie spowodowanej atakiem zimy, mieszkańcy Gostynina ruszyli tłumnie na gostynińskie termy!Na chętnych czeka moc atrakcji, między innymi, ultraszybkie czteropasmowe zjeżdżalnie pendolino, dwuosobowa sauna styropianowa, strefa spa i kąpieli błotnych, a także specjalny basen do morsowania zasilany wodą z lodowca. W sytuacjach awaryjnych otwarta jest darmowa, bogato wyposażona strefa toi-toi drop. Można również spożyć coś na gorąco, pod warunkiem, że przyniesiemy sobie przekąski z domu. Jeśli chodzi o ceny, w ten weekend promocja - zapłacimy co łaska, ale nie mniej niż 5O zł.

Termy w Gostyninie serdecznie zapraszają!

*Kompleks gostynińskich term tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda pozyskiwana jest z głębokości 2700 metrów, a jej początkowa temperatura to 82°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec, 25 stycznia
Z kasy Miasta na termy zostały wydatkowane ogromne pieniądze, może ktoś przypomni komu te pieniądze zostały wypłacone i w jakim celu.
Zadowolony mieszkaniec gostynina, 24 stycznia
Fajna sprawa miasto tetni rzyciem turystow i ogromna kasa wplywa do budrzetu miasta zaiebisty interes miasto kreci
Will Smith, 24 stycznia
Artykuł na poziomie komentarza pod postem na FB. Można się śmiać z pomysłu który nie wypalił...ale co by było gdyby się udało?? Ludzie mieli choć przez jakiś czas nadzieję że coś w tym mieście ciekawego się wydarzy... A jaki Gostynin mamy dziś?? Jak mawia klasyk... Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak........ mieście :-/
Dodaj ogłoszenie