Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 2200 razy)

Czwórka sportowców oraz dziewięciu uczniów otrzymało nagrody [ZDJĘCIA]


Kamil Fabisiak Łukasz Flejszer Arkadiusz Rutowski sesja rady miasta Paweł Kalinowski nagrody nagroda Bartłomiej Stolarz

Podczas dzisiejszych obrad sesji Rady Miasta (30 listopada 2017 r. ) nagrody Gminy Miasta Gostynin za osiągniecie wysokich wyników sportowych otrzymało czterech sportowców. Ponadto stypendia z tytułu dobrych wyników w nauce odebrało dziewięciu uczniów.


Wczytywanie zawartości...

Nagrody otrzymali wieloletni działacz, trener młodzieży z dyscypliny tenisa stołowego Arkadiusz Rutowski (UKS Alfa Gostynin) oraz Łukasz Flejszer (UKS Zwoleń Team), złoty i srebrny medalista w kategorii Masters Torowych Mistrzostw Polski w jeździe na rolkach, także trener grupy młodych rolkarzy i rolkarek ze Zwolenia.

Nagrody trafiły także do Bartłomieja Stolarza, piłkarza piłki nożnej plażowej Zgody Chodecz Beach Soccer Team, który w tym roku w sierpniu z drużyną Artful BSC Bratysława wywalczył m.in. Mistrzostwo Słowacji. Na co dzień bramkarz związany z drużyną z Chodcza występuje w rozgrywkach I Ligi Południowej PZPN, jest wychowankiem Mazura Gostynin, gdzie występował w grupach młodzieżowych. W jego imieniu nagrodę odebrał ojciec.

Czwartym sportowcem, który otrzymał nagrodę jest Kamil Fabisiak, tenisista ziemny zrzeszony w SIKT Płock, który wystąpił m.in. na Paraolimpiadzie w Londynie 2012 i w Rio de Janeiro w 2016 r. Ostatni sukces Kamila to występ w turnieju Masters w parze z Austriakiem Martinem Legnerem w Sportcentrum de Schaapskooi w holenderskim Bemmel i jest to impreza mająca rangę nieoficjalnych Mistrzostw Świata.

Podczas czwartkowego posiedzenia nagrody w postaci stypendiów otrzymało także dziewięciu najzdolniejszych uczniów:
Michał Patrycjusz Tyrolski, Radosław Witkowski, Klaudiusz Mikołajczyk, Daniel Wujkowski, Natlia Kusiak, Weronika Stańczyk, Adrian Przybyła, Kacper Farys i Maja Pawłowska.

Nagrody wraz z gratulacjami wręczali Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki oraz Burmistrz Paweł Kalinowski.

Zastanowimy się na przyszłość, czy nie obniżyć progów – dodał Przewodniczący Rady, dodając że radni Inicjatywy dla Gostynina już pracują nad zmianą kryteriów przyznawania stypendiów w przyszłym roku.

 


Tematy: Kamil Fabisiak Łukasz Flejszer Arkadiusz Rutowski sesja rady miasta Paweł Kalinowski nagrody nagroda Bartłomiej Stolarz

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij