Popularny: 1100 odsłonInformacje11 lutego, 12:00,

Czy to już wiosna? Prognoza na najbliższy tydzień

Czy to już wiosna? Prognoza na najbliższy tydzień

Idzie luty, podkuj buty - głosi stare polskie przysłowie. Porzekadło sprawdziło się w poprzednim tygodniu, gdy za oknami mieliśmy prawdziwą zimową aurę, jednak najbliższe dni przyniosą wyraźne ocieplenie.


Udostępnij 18
Przełom lutego i marca to okres zwiększonej ilości zachorowań na grypę. Jak się przed nią bronić?


W poniedziałek termometry wskażą 5 stopni Celsjusza. Przydadzą się parasole, ponieważ do środy możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Prawdziwie wiosenne temperatury utrzymają się do końca tygodnia. Z każdym dniem będzie coraz cieplej, w sobotę słupki rtęci wskażą 8 kresek powyżej zera.

Przełom lutego i marca to okres zwiększonej ilości zachorowań na grypę. Poniżej prezentujemy wideo ze wskazówkami jak się ustrzec tej sezonowej choroby.

Przeczytaj też: Pogoda na weekend. Lepiej zostać w domu

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłonInformacje11 lutego, 11:16,

Dom dla gestu, słowa i emocji. Warsztaty aktorskie AIM

W ubiegłym tygodniu młodzież z Akademii Inicjatyw Młodzieżowych z sekcji teatralnej Aktorowie odwiedziła to miejsce po raz kolejny Łódzki teatr Chorea - inkubator talentu i sztuki.


Udostępnij 12
Wizyta miała na celu przeżycie niezwykle świadomych warsztatów czucia widzenia i mówienia oraz osiągnięcia wyższego poziomu aktorstwa

Wizyta miała na celu przeżycie niezwykle świadomych warsztatów czucia widzenia i mówienia oraz osiągnięcia wyższego poziomu aktorstwa. Każdy mógł głęboko wejrzeć,  poczuć i zrozumieć własne wnętrze.

Młodzi badacze mogli dotknąć i doświadczyć płynności, lekkości, zwinności czy Aktorowie coś szykują? Zawsze...... Po tych niesamowitym weekendzie młodzież wróciła przeładowana nowymi pomysłami wiedzą i umiejętnościami.

Akademia Inicjatyw Młodzieżowych proponuje swoim uczestnikom niespotykany dotąd rodzaj szkolenia. Celem takich warsztatów jest jak najbardziej sensoryczne badanie świata Teatru. Aktorzy amatorzy tak o sobie mówią mają już na swoim końce 4 spektakle

Czy to koniec? Na pewno nie. Podczas warsztatów przełamywali bariery i dążyli do jak największej świadomości mowy ciała. Teraz czas działać dalej...

autor/źródło: AIM / ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie