Dachowanie w Szczawinie. Trzech młodych mężczyzn w stanie ciężkim
Trzy osoby w stanie ciężkim przewiezione do szpitala to bilans wczorajszego wypadku w Szczawinie Kościelnym. Teraz policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Wczoraj (16.05.) po godz. 21.00 kierujący Renault Scenic, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przepust wodny, a następnie dachował.
Pojazdem podróżowało 3 mężczyzn - 18 i 25-letni mieszkańcy gminy Szczawin Kościelny oraz 24-latek z gminy Gąbin.
Wszyscy trzej z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitali, gdzie została im pobrana krew do badania celem ustalenia, czy w chwili zdarzenia byli pod działaniem alkoholu. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyn wypadku, a także tego, kto kierował pojazdem.
Policja apeluje o zachowanie trzeźwości, ostrożności i rozsądku na drodze. W ten sposób możemy uratować ludzkie życie, zapobiec tragedii i zmniejszyć ilość ofiar wypadków drogowych.
Podobało Ci się? Udostępnij!





