Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 1000 razy)

Demo - pies nie dla każdego


Wczytywanie zawartości...

Sam przynosi sobie ze sklepu bułkę, pięknie nosi parasolkę... Zna wszystkie podstawowe komendy np. siad, daj łapę, zostań, wstań, przynieś. Jednak, aby nie było zbyt kolorowo, Demo - jest psem mocno dominującym.

Potrzebuje człowieka, który potrafi nad nim zapanować. Demo ma świadomość swojej siły, ma też tendencję do pilnowania. Będzie idealnym stróżem swojej rodziny. Jest pieskiem zadaniowym i uparcie dąży do upatrzonego celu. Z racji na zachowania dominujące i swoje rozmiary, nie chcemy go wydawać do domu z małymi dziećmi.

Demo to pies bardzo aktywny, stworzony do szukania, biegania i aportowania, ale także lubi być przytulany i rozpieszczany. Szukamy domu najlepiej z dużym podwórkiem do biegania.

Kontakt w sprawie psiaka 607 599 566

To tylko jedno ze zwierząt będących pod opieką fundacji Animal G(h)ost. 

​Więcej informacji o fundacji na https://www.facebook.com/fundacjaanimalghost/


Tematy: animal ghost Przygarnij zwierzaka

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij