Artykuł partnerski22 listopada, 09:27,

Dlaczego warto zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia dziecka

Dlaczego warto zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia dziecka

PKO Ubezpieczenie dziecka to polisa, która zapewnia szerokie wsparcie medyczne

Dzieci mają naturalną potrzebę ruchu - są pełne energii i naprawdę czasem trudno za nimi nadążyć. Wystarczy chwila nieuwagi i podczas niewinnie wyglądającej zabawy, nasza pociecha może upaść i złamać rękę. W takim przypadku (choć nie tylko) pomocne będzie ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków.


Przezorny zawsze ubezpieczony 

Komu z nas nie zdarzyło się wywrócić podczas jazdy na rowerze? Albo uderzyć się w trakcie zabawy w chowanego czy gry w piłkę? Zwykle takie sytuacje kończyły się niegroźnymi siniakami lub otarciami, ewentualnie reprymendą od rodziców za zniszczone ubranie. Niektóre wypadki wymagały jednak wizyty w szpitalu ze względu na np. skręconą kostkę lub zwichnięty nadgarstek. Nawet niewinnie wyglądający upadek, może mieć przykre konsekwencje, a powrót do zdrowia potrafi być kosztowny. Zwłaszcza, jeśli wymaga wizyt u specjalistów oraz rehabilitacji. Warto więc wcześniej zadbać o to, żeby właściwie przygotować się na tego rodzaju wydatki.

Ubezpieczenie dziecka – propozycja PKO Ubezpieczenia 

PKO Ubezpieczenie dziecka to polisa, która zapewnia szerokie wsparcie medyczne w przypadku wystąpienia urazu, np. poprzez sfinansowanie badań diagnostycznych czy rehabilitację pourazową. 

Dodatkowo, podczas rekonwalescencji, dziecko będzie miało zapewnioną opiekę oraz otrzyma wsparcie w postaci korepetycji. Za każdy uraz w trakcie trwania polisy, zostanie wypłacone 500 złotych zgodnie z zasadą „jeden uraz = jedno świadczenie”. Dla samej pociechy również znajdzie się coś na poprawę humoru: bon podarunkowy na kwotę 200 złotych.

Ochroną ubezpieczeniową może zostać objęte dziecko w wieku do 20 lat.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia 

Dzięki ubezpieczeniu od PKO Ubezpieczenia w razie nieszczęśliwego wypadku rodzice i dziecko nie zostaną sami z problemem. Do najważniejszych zalet takiej polisy należą:

  • konsultacje medyczne u lekarzy wielu specjalizacji m.in. lekarza pediatry, lekarza medycyny rodzinnej, okulisty, chirurga czy ortopedy
  • możliwość przeprowadzenia szeregu badań laboratoryjnych i diagnostycznych, które mogą pomóc w leczeniu oraz szybszym powrocie do zdrowia

  •  transport medyczny
  • zakup leków
  • rehabilitacja w trakcie terapii

Ubezpieczenie NNW od PKO Ubezpieczenie chroni przed skutkami nieszczęśliwych wypadków przez 24/7 (w Polsce oraz za granicą), przy czym należy pamiętać, że świadczenia medyczne i pomocowe realizowane są na terenie naszego kraju.

autor/źródło: Artykuł partnerski

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie