Popularny: 1900 odsłonInformacje10 lipca, 12:35,

Do końca lipca na basenie nie popływasz

Do końca lipca na basenie nie popływasz

Z powodu planowanych remontów na basenie do 31 lipca obiekt będzie nieczynny. Miejski Ośrodek Sportów Wodnych i Zimowych w Gostyninie przeprasza za utrudnienia.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 11
Jest ciekawa alternatywa


Jednocześnie informujemy, że przez cały okres wakacji, codziennie w godz. 10.00-18.00, funkcjonuje strzeżone kąpielisko miejskie na akwenie wodnym Bratoszewo przy ul. Dybanka.

Ponadto można korzystać z bezpłatnych rowerów wodnych.

autor/źródło: UM Gostynin / foto: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 1400 odsłonInformacje10 lipca, 11:53,

Policja prowadziła kontrole prędkości. Oto efekty...

Policja prowadziła kontrole prędkości. Oto efekty...

W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego 9 lipca br. w godz. 6:00 – 22:00 gostynińscy policjanci prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. W trakcie akcji 14 kierujących naruszyło przepisy dotyczące przekroczenia dozwolonej prędkości.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 9
Podsumowanie akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”

Kaskadowy pomiar prędkości polega na tym, że kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W przeprowadzeniu takiej kontroli mogą brać udział dwa, trzy lub więcej radiowozów policyjnych ustawionych kolejno po sobie na określonym, często krótkim, odcinku drogi.

Nadrzędnym celem akcji było ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz eliminowanie z ruchu drogowego tych kierowców, którzy prowadzą pojazdy ze znacznie przekroczoną od dozwolonej prędkością lub w inny rażący sposób łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego. W trakcie działań policjanci zatrzymali 14 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Pamiętajmy, że jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji na polskich drogach jest nieprzestrzeganie przez kierujących dozwolonej prędkości jazdy.

autor/źródło: KPP Gostynin
Tematy:drogówka

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie