600 odsłonInformacje21 maja 2018, 11:55,

Zawodnicy z gostynińskich szkół w finale Mazowieckich Igrzyskach tenisa stołowego

Brawa dla najmłodszych uczestniczek zawodów!

W niedzielę (13 maja br.)w Grodzisku Mazowieckim został rozegrany Finał Wojewódzki XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Do zawodów przystąpiły najlepsze zespoły wyłonione drogą eliminacji z zawodów rejonowych.

Turniej został rozgrywały system grupowo-pucharowym. 5. miejsce zarówno wśród dziewcząt i chłopców zajęli tenisiści stołowi z Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.

Chłopcy grali w składzie: Aleks Stasiński, Bartosz Naczmański. Ogromną niespodziankę sprawiły dziewczęta, które były najmłodszą /3 klasa/ drużyną turnieju. Swoją postawą, umiejętnościami potrafiły wygrać z dziewczętami klas piątych czy szóstych.