InformacjeGorący temat (800 odsłon)

Dobra zabawa z "Letnią Akademią Zdrowia" [ZDJĘCIA]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

MCK Gostynin

Jak już pisaliśmy Miejskie Centrum Kultury prowadzi zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży pn. "Letnia Akademia Zdrowia". Dzień 7 w „Letniej Akademii Zdrowia” był czasem relaksu, który rozpoczął się malowaniem mandali, które jest wyciszające i odprężające i regenerujące organizm. Potem odbywały się niezobowiązujące zabawy swobodne na świeżym powietrzu. Uczestnicy zajęć zbierali siły na kolejny, tym razem pracowity dzień.


Bohaterem 8 dnia zajęć była wytłaczanka do jajek. Z porwanej lub powycinanej wytłaczanki dzieci tworzyły kwiaty, warzywa, zwierzęta i wiele innych ładnych przedmiotów. Pomysły okazały się bardzo oryginalne, a możliwości papierowego pudełka na jajka wręcz nieograniczone.

W drugiej części zajęć wszyscy bawili się w dekoratorów urodzinowych kopert. Następnie dla relaksu podczas zajęć rekreacyjnych odbyły się zabawy z piłką.

Tematy:MCK Gostynin

Sprawdź też: Pizzeria GostyninWulkanizacja GostyninManicure Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • Bardzo dobrze działało to przejście .Człowiek bezpiecznie i dyskretnie przemieścił się na pieszo lub na rowerze, teraz trzeba uważać na samochody i ludzi chodzących po osiedlu. Niech spółdzielnia otworzy te furtkę.Jak można robić takie rzeczy ? Przez te furtkę połowa miasta chodziła.

  • Przy Orliku obok Szkoły nr 3 je st furtka. Była bardzo funkcjonalna i użyteczna dla wielu osób. Niestety mieszkańcy ulicy Bema złożyli skargę do Spółdzielni ,że dzieci depczą trawę i , że dzieją się różne rzeczy. Zarząd spółdzielni zamknął furtkę na klucz. Czy takie postępowanie jest prawidłowe.? Skoro pod moimi oknami krzyczą ludzie i zostawiają butelki po alkoholu to ja mam zabronić im tam chodzić? a tym samym pozbawić drogi porządnych obywateli? To niedorzeczne.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Powiat ogłosił przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Ziejkowej
Powiat ogłosił przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Ziejkowej
Powiat ogłosił przetarg na usunięcie odpadów przy ul. Ziejkowej

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij