Popularny: 2200 odsłonInformacje3 grudnia 2020, 16:30,

Droga w Sokołowie przeszła przebudowę


Całkowity koszt przebudowy odcinka drogi o długości 1,4 km wyniósł 510 356.26 zł

W czwartek (3 grudnia br.) nastąpił odbiór techniczny inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1419W Sierakówek - Sokołów na odcinku w miejscowości Jastrzębia” o długości 1,4 km. Całkowity koszt przebudowy wyniósł 510 356.26 zł.Inwestycja była współfinansowana przez Gminę Gostynin kwotą 154.056,45 zł oraz przez  Lasy Państwowe kwotą 127 589,06 zł. Roboty drogowe wykonała firma DROG-BET z Sochaczewa.

Odbioru zmodernizowanej drogi dokonali: Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski,  Wicestarosta Maria Wróblewska, Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński, właściciel firmy DROG-BET Marcin Głuchowski, kierownik ZDP w Gostyninie Paweł Warabieda, Członek Zarządu Powiatu Gostynińskiego Roman Augustyniak oraz przedstawiciele Lasów Państwowych Marcel Sobierajski i Piotr Kujawa.
 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Marcin Marciniak, 4 grudnia 2020
Pani Tolu, są mieszkańcy Osin proszę sie starać o własną drogę. Ja osobiście byłem na kilku spotkaniach z Panem starosta Arkadiuszem Brouszewkim, Panem wójtem Edmundem Zielińskim, Panem sołtysem Sokołowa Krzysztofem Pękalą, Panem sołtysem Jastrzębi Grzegorzem Tyrajskim. Razem doszliśmy do porozumienia powiat i gmina jak i lasy państwowe znalazły fundusze na budowę tego odcinka drogi o który prosiłem bo był nieprzejezdny i bardzo potrzebny . Powiat jak i gmina robią bardzo dużo dla mieszkańców tylko trzeba pójść o porozmawiać przedstawić swój problem. Pozdrawiam.
Marcin Marciniak, 3 grudnia 2020
Witam, chciałbym podziękować władzom powiatu i gminy za pozytywną reakcje na mój list zamieszczony w artykule pod tytułem ,,Asfalt potrzebny od zaraz" dotrzymanie złożonego słowa i wykonanie budowy drogi powiatowej na odcinku Sokołów - Jastrzębia. Ta inwestycja udowadnia ze niemożliwe staje sie jednak możliwe. Za Państwa pośrednictwem, pragnę też złożyć podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do dzisiejszego sukcesu, jakim jest ta uroczysta chwila oddania do użytkowania drogi powiatowej. Jestem przekonany, że ta droga będzie służyła przez długie lata i wpłynie na poprawę jazdy i bezpieczeństwa. Pozdrawiam Marcin Marciniak
Tola, 3 grudnia 2020
Potrzebne jest utwardzenie drogi przez całe Osiny, to jedna Parafia i okręg wyborczy!
Dodaj ogłoszenie