Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 2900 razy)

Drugie zwycięstwo Błyskawicy


Błyskawica Lucień

W 4. kolejce Płockiej Ligi Okręgowej Błyskawica Lucień wygrała na własnym boisku 3:2. Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrywali już 1:2, by w końcówce meczu odmienić losy spotkania.


Wczytywanie zawartości...

Zespół z Lucienia z 6 punktami zajmuje 7 miejsce, kolejne spotkanie w sobotę, 16 września o g. 16:00 na wyjeździe ze Zrywem Bielsk.

4.kolejka Ligi Okręgowej
Błyskawica Lucień - Unia Czermno 3-2 (0-2)

Ł. Kaczmarek, K.Kamiński x2

Skład: Rafał Tąpkowski - Piotr Krysztofiak(Jacek Kokosiński), Mateusz Jagodziński, Mariusz Janiszewski, Piotr Wilamowski, Jarosław Durka(Łukasz Kokosiński), Konrad Ogrodzinski(Dominik Staniszewski), Kamil Surmak(Dawid Lemański), Łukasz Kaczmarek, Krzysztof Kamiński, Adrian Śmiałkowski(Przemysław Warsicki)
Trener: Artur Szulwach

 


Tematy: Błyskawica Lucień

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij