zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (900 odsłon)

Dzień Dziecka na rolkach pod hasłem: „III Mistrzostwa Wrotkarstwa” [ZDJĘCIA+VIDEO]


UdostępnijSport uczy "zdrowej" rywalizacji

Zwoleń Team Dzień Dziecka

Na boisku liceum ogólnokształcącego w Gostyninie rozegrane zostały w dn. 15 czerwca 2018 r. "III Mistrzostwa Wrotkarstwa rekreacyjnego i szybkiego". Celem imprezy sportowej była popularyzacja sportów wrotkarskich wśród dzieci i młodzieży, dorosłych jako sposób na spędzanie wolnego czasu w Gminie oraz w Mieście Gostyninie.


W zawodach zorganizowanych przez U.K.S. Zwoleń-Team rywalizowało 40 zawodników: dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych o tytuł "Mistrza".

Młodzi sportowcy mieli do pokonania: bieg w pętli, indywidualny tor z przeszkodami na czas, przejazd pod tyczką, wyścig z przeszkodami „blade cross” czwórkami ze startu wspólnego.

Każdy uczestnik niesiony dopingiem zgromadzonych na widowni rodziców wylewał z siebie siódme poty, by uplasować się na jak najwyższym miejscu. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych zostali nagrodzeni pucharami, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz pakiety startowe: pluszaki ufundowane przez /Alior Bank/, zabawki, gadżety /Ewa i Ja/, wodę mineralną /Kaufland/, soki /hurtownia Art-Mar/.

Na zakończenie organizator Łukasz Flejszer podziękował za liczną obecność, niesamowite emocje podczas zmagań sportowych, pomoc w organizacji oraz podziękował zawodnikom: Klaudii, Mai, Oskarowi i Adriannie pamiątkowymi pucharami za reprezentowanie Miasta i Gminy Gostynin podczas Torowych Mistrzostw Polski w Dusznikach Zdrój.

"Uśmiech na twarzach dzieci jest niesamowitym bodźcem do podejmowania takich uroczystości, dlatego zapewniam, iż imprezy wrotkarskie na stałe wpiszą się w kalendarz zmagań sportowych w naszym mieście i gminie Gostynin" – Łukasz Flejszer.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Gostynin.

Tematy:Zwoleń TeamDzień Dziecka

Sprawdź też: Restauracje GostyninPrawnik GostyninFizjoterapeuci, rehabilitacja Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Już w środę spotkanie z mieszkańcami ul. Bierzewicka
Już w środę spotkanie z mieszkańcami ul. Bierzewicka
Już w środę spotkanie z mieszkańcami ul. Bierzewicka

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij