1300 odsłonInformacje18 czerwca 2018, 13:00,

Dzień Dziecka na rolkach pod hasłem: „III Mistrzostwa Wrotkarstwa”


Sport uczy "zdrowej" rywalizacji

Na boisku liceum ogólnokształcącego w Gostyninie rozegrane zostały w dn. 15 czerwca 2018 r. "III Mistrzostwa Wrotkarstwa rekreacyjnego i szybkiego". Celem imprezy sportowej była popularyzacja sportów wrotkarskich wśród dzieci i młodzieży, dorosłych jako sposób na spędzanie wolnego czasu w Gminie oraz w Mieście Gostyninie.W zawodach zorganizowanych przez U.K.S. Zwoleń-Team rywalizowało 40 zawodników: dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych o tytuł "Mistrza".

Młodzi sportowcy mieli do pokonania: bieg w pętli, indywidualny tor z przeszkodami na czas, przejazd pod tyczką, wyścig z przeszkodami „blade cross” czwórkami ze startu wspólnego.

Każdy uczestnik niesiony dopingiem zgromadzonych na widowni rodziców wylewał z siebie siódme poty, by uplasować się na jak najwyższym miejscu. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych zostali nagrodzeni pucharami, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz pakiety startowe: pluszaki ufundowane przez /Alior Bank/, zabawki, gadżety /Ewa i Ja/, wodę mineralną /Kaufland/, soki /hurtownia Art-Mar/.

Na zakończenie organizator Łukasz Flejszer podziękował za liczną obecność, niesamowite emocje podczas zmagań sportowych, pomoc w organizacji oraz podziękował zawodnikom: Klaudii, Mai, Oskarowi i Adriannie pamiątkowymi pucharami za reprezentowanie Miasta i Gminy Gostynin podczas Torowych Mistrzostw Polski w Dusznikach Zdrój.

"Uśmiech na twarzach dzieci jest niesamowitym bodźcem do podejmowania takich uroczystości, dlatego zapewniam, iż imprezy wrotkarskie na stałe wpiszą się w kalendarz zmagań sportowych w naszym mieście i gminie Gostynin" – Łukasz Flejszer.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Gostynin.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Zwoleń Team / foto: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie