Popularny: 900 odsłonInformacje11 czerwca, 07:10,

Dzień Dziecka w Jedynce


Największą atrakcją była dyskoteka w pianie

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie wyglądały nieco inaczej niż co roku, plany pokrzyżowała bowiem deszczowa aura, jaka zapanowała 1 czerwca. Z tego względu, celebracja tego jakże ważnego święta została przesunięta na inny termin ale też, ku radości naszych milusińskich, z uwagi na ilość przewidzianych atrakcji, zaplanowana na dwa dni.Pierwsza część odbyła się w środę, 8 czerwca br. Od rana w szkole ustawiały się kolejki po watę cukrową, którą przecież zarówno dzieci jak i dorośli uwielbiają. Przedszkolakom bardzo spodobała się możliwość malowania buziek, z której chętnie korzystały.

Z dostępnych wzorów, dzieci wybierały postacie, którymi zawsze chciały być. Na szkolnych korytarzach zrobiło się kolorowo od smerfetek, batmanów, motyli, kotków czy innych zwierząt. Największą atrakcją była jednak dyskoteka w pianie. Biały puch wydobywał się ze specjalnego urządzenia i powodował, że wszyscy wyglądali jak zimowe bałwanki. Uczniowie, pod okiem osoby prowadzącej dyskotekę, bardzo chętnie brali udział w tańcach zespołowych, jak belgijka czy kaczuszki, które towarzyszyły zabawom na szkolnym boisku.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy kierujemy pod adresem Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie, Miejskiego Centrum Kultury, Aleksandry Jankowskiej oraz pana Michała Kaczmarka. Druga część obchodów Dnia Dziecka i kolejne atrakcje w Jedynce już wkrótce...

Anna Pakulska

 

 

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 1 Gostynin Środa, 8 czerwca 2022

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: SP1 Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie