Popularny: 6000 odsłonInformacje13 października 2018, 00:25,

Dzień Nauczyciela w SP3. Gala wręczania "Oskarów"

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela.


Udostępnij
Wybierano m.in.: Miss Szkoły oraz Największego Luzaka wśród nauczycieli


Z tej okazji w piątek (12 października br.) w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się mini gala wręczenia Oskarów dla nauczycieli zorganizowana przez uczniów klas 4-7.

Nagrody były przyznane w 13 kategoriach na podstawie przeprowadzonych anonimowych ankiet. Jak na każdej gali statuetki wręczały gwiazdy: Ewa Farna, Sarsa, Margaret czy Bartosz Kurek. W te role wcielili się uczniowie.

Podziękowanie dla swoich wychowawców uroczystym apelem złożyli również uczniowie klas pierwszych, którzy w małej sali sportowej zaprezentowali program słowno muzyczny, zakończony tańcem "Chocolate".

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 2400 odsłonInformacje12 października 2018, 13:40,

Będzie debata kandydatów na Burmistrza Miasta Gostynina

Będzie debata kandydatów na Burmistrza Miasta Gostynina

W poniedziałek, 15 października 2018 r. na antenie płockiego radia RPL FM częstotliwość 88.1 FM odbędzie się debata kandydatów w wyborach samorządowych na Burmistrza Miasta Gostynina.


Udostępnij
Do końca kampanii pozostał tydzień

- Czekamy na potwierdzenie jednego z gości. Zaproszenia otrzymali wszyscy. Jutro też i przez cały weekend mówimy o tej debacie co godzinę na antenie – informuje nasz portal redaktor naczelny Radia RPL FM Artur Zaremba.

Przypomnijmy, w wyborach na Burmistrza Gostynina kandydują Agnieszka Korajczyk-Szyperska z Inicjatywy dla Gostynina, Mariola Józwiak-Węclewska z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Paweł Kalinowski z Prawa i Sprawiedliwości oraz Włodzimierz Śniecikowski z Gostynińskiej Wspólnoty Samorządowej.

Początek debaty o godzinie 19:05, słuchać jej będzie można na częstotliwości 88.1 FM, na stronie internetowej radia https://radiorpl.fm/ a transmisja live z debaty na Facebook'u: https://www.facebook.com/rplfm/

Grafika: Facebook RPL.FM

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie