Popularny: 2400 odsłonInformacje5 marca 2017, 00:38,

Elżbieta Jaworowicz prowadziła „Randkę w ciemno” - spektakl charytatywny w MCK

Wczoraj w Miejskim Centrum Kultury miał miejsce niecodzienny spektakl charytatywny dla Amelki Borkowskiej. Stowarzyszenie „Nasze Lipianki” wystawiło wyśmienitą w przekazie bajkę „Księżniczka na ziarnku grochu”.Znana wszystkim z dziecięcych opowiadań, bajka miała niecodzienny humorystyczny wydźwięk. Znakomite wręcz kabaretowe teksty rozśmieszały publiczność do łez.

Postacie z różnych bajek i filmów szukające swoich idealnych partnerów. Wróżka po zebraniu informacji o wymaganiach tych partnerów zorganizowała „Randkę w ciemno”, gdzie główną prowadzącą była Elżbieta Jaworowicz, która swym reporterskim kunsztem pomagała w dokonaniu wyboru.

Śmiech i żart królował na scenie, a do tego piękne kolorowe stroje i dobra zabawa.

Przedstawienie otrzymało ogromne brawa i podziękowania, które w imieniu wszystkich złożyła dyrektor MCK- Aleksandra Milczarek.

Chciałabym bardzo podziękować pani dyrektor Miejskiego Centrum kultury w Gostyninie, pani Aleksandrze Milczarek za udostępnienie sali widowiskowej. Dziękujemy bardzo stowarzyszeniu „Nasze Lipianki” za zorganizowanie akcji charytatywnej na leczenie i przeszczep komórek macierzystych dla naszej córeczki Amelki.

Dziękujemy państwu, wszystkim gościom przybyłym, zaproszonym za wsparcie. Dziękujemy bardzo serdecznie za wrzucenie każdej złotówki.

Pieniążki w całości zostaną przekazane na przeszczep komórek macierzystych, a dobro które państwo przekazaliście powróci” – takimi słowy podziękowania złożyła Emilka Borkowska mama Amelki.

Aktorzy na pamiątkę wręczyli Amelce pluszowego pieska , który uczestniczył w przedstawieniu.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie