1200 odsłonInformacje25 marca 2019, 12:05,

Fatalne rozpoczęcie rundy wiosennej w wykonaniu Błyskawicy Lucień

Dotkliwa porażka

W niedzielę, 24 marca 2019 r. pierwszy mecz po zimowej przerwie w rozgrywkach Płockiej Ligi Okręgowej rozgrywali piłkarze seniorów Błyskawicy Lucień.

Podopieczni trenera Artura Szulwacha wysoko przegrali w 14 kolejce w Łukomiu koło Sierpca ze Skrwą 0:5.

Do przerwy mecz był dość wyrównany, było 0:1 dla gospodarzy, jednak po przerwie obrona i gra zespołu z Lucienia zupełnie się posypała i co chiwlę brakarz Mateusz Jarzyński wyjmował piłkę z siatki.

Co gorsza, punkty pozdobywali bezpośredni rywale Błyskawicy Lucień w walce o utrzymanie, jak Unia Iłów czy Pogoń Slupia i przez to lucienianie w tabeli spadli z 10 na przedostatnie, 13 miejsce a w dorobku mają nadal 12 puntów.

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na sobotę, 30 marca 2019 r. o g. 14:00 na boisku w Lucieniu Błyskawica zagra ze Skrą Drobin.

Skrwa Łukomie – Błyskawica Lucień 5:0

bramki: 45' Piotr Sadowski, 53' i 77' Przemysław Brzoza, 83' Patryk Karczewski, 90' Kamil Bonisławski
Błyskawica: Mateusz Jarzyński – Bartosz Antczak (70 Kacper Zieliński), Mariusz Janiszewski, Mateusz Jagodziński (70' Mariusz Surmak), Jacek Kokosiński - Michał Jędrzejczak, Adam Kaczmarek (64 Kamil Surmak), Sebastian Surmak (64 Adrian Śmiałkowski), Kamil Woźniak Konrad Sztenderowicz,   - Piotr Krysztofiak (87 Sebastian Zieliński)