Popularny: 700 odsłonInformacje4 września 2019, 11:46,

FEA Gostynin wygrywa inauguracyjny mecz ligi młodzików


Udostępnij 14
Było to spotkanie wywołujące emocje. Mecz był dość wyrównany, choć z pewnością można go określić jako mecz walki

1 września, na stadionie MOSIR w Gostyninie drużyna FEA Gostynin rozegrała inaugurujący mecz w rozgrywkach MZPN w I okręgowej lidze Młodzik U-12 D2 w sezonie 2019/2020. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotra Wilamowskiego była Delta Słupno.Było to spotkanie wywołujące emocje. Mecz był dość wyrównany, choć z pewnością można go określić jako mecz walki! Mimo wielu sytuacji, zawodziła skuteczność. Ale w 58 minucie, czyli dwie minuty przed końcem meczu padła upragniona bramka dla FEA Gostynin! Po asyście Mateusza Bartnickiego, do piłki wyszedł Kuba Radecki i płaskim strzałem po ziemi pokonał bramkarza! Nasza ekipa młodzików sprawiła nam niezwykłą radość! Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla FEA Gostynin!

To była wygrana jak najbardziej zasłużona, gratulujemy!!! UKS FEA Gostynin zdobył pierwsze 3 punkty! Dobry początek! Oby tak dalej!

4 września, odbędzie się kolejny mecz ligowy. Tym razem zagramy z Kasztelanem Sierpc! Zapraszamy do kibicowania na stadion w Sierpcu.

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Łukasz Suwala, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Janek Śluborski , Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Marcel Wudarczyk, Adam Zieliński
Trener Piotr Wilamowski

Sędzia spotkania: Mateusz Dobieński

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie