Popularny: 600 odsłonInformacje4 września, 11:46,

FEA Gostynin wygrywa inauguracyjny mecz ligi młodzików

1 września, na stadionie MOSIR w Gostyninie drużyna FEA Gostynin rozegrała inaugurujący mecz w rozgrywkach MZPN w I okręgowej lidze Młodzik U-12 D2 w sezonie 2019/2020. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotra Wilamowskiego była Delta Słupno.


Udostępnij 14
Było to spotkanie wywołujące emocje. Mecz był dość wyrównany, choć z pewnością można go określić jako mecz walki


Było to spotkanie wywołujące emocje. Mecz był dość wyrównany, choć z pewnością można go określić jako mecz walki! Mimo wielu sytuacji, zawodziła skuteczność. Ale w 58 minucie, czyli dwie minuty przed końcem meczu padła upragniona bramka dla FEA Gostynin! Po asyście Mateusza Bartnickiego, do piłki wyszedł Kuba Radecki i płaskim strzałem po ziemi pokonał bramkarza! Nasza ekipa młodzików sprawiła nam niezwykłą radość! Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla FEA Gostynin!

To była wygrana jak najbardziej zasłużona, gratulujemy!!! UKS FEA Gostynin zdobył pierwsze 3 punkty! Dobry początek! Oby tak dalej!

4 września, odbędzie się kolejny mecz ligowy. Tym razem zagramy z Kasztelanem Sierpc! Zapraszamy do kibicowania na stadion w Sierpcu.

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Łukasz Suwala, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Janek Śluborski , Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Marcel Wudarczyk, Adam Zieliński
Trener Piotr Wilamowski

Sędzia spotkania: Mateusz Dobieński

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz

Popularny: 1600 odsłonInformacje4 września, 11:29,

Mieszkańcy Płocka wykupują wodę w... gostynińskich sklepach. Wiara w fake news'y czy panika?

Mieszkańcy Płocka wykupują wodę w... gostynińskich sklepach. Wiara w fake news'y czy panika?

Awaria warszawskiej oczyszczalni ścieków, mimo iż płockie służby podają, że w mieście nie ma zagrożenia dla punktów poboru wody, a ta spełnia wymagania czystości, spowodowała, że wystraszeni całą sytuacją mieszkańcy Płocka zaczęli wykupywać wodę także i w naszym mieście – informują naszą redakcję mieszkańcy Gostynina.


Udostępnij 37
Media i politycy powiązani z Prawem i Sprawiedliwością nakręcają spiralę strachu u mieszkańców miejscowości, położonych nad Wisłą, jak Płock

Woda dostarczana mieszkańcom Płocka jest zdatna do picia – poinformował w poniedziałek, 2 września 2019 r. tamtejszy urząd miasta.
Jak zaznaczył Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski parametry wody dostarczanej mieszkańcom nie zmieniły się tam przed i po awarii w oczyszczalni ścieków „Czajka” w Warszawie.

Mimo tego media i politycy powiązani z Prawem i Sprawiedliwością nakręcają spiralę strachu u mieszkańców miejscowości, położonych nad Wisłą, jak Płock.

Jednak do naszej redakcji docierają od czytelników – mieszkańców Gostynina – informację, iż w gostynińskich sklepach zdarzają się klienci, którzy w bardzo dużych ilościach wykupują wodę butelkowaną i najprawdopodobniej to mieszkańcy Płocka:

Przeczytaj też: Radna PiS wprowadza ludzi w błąd. Udostępniła artykuł ze śniętymi rybami...z Florydy

- O ile nie było to dziwne w ubiegłym tygodniu, ze względu na panujące upały, gdzie zawsze sprzedaż wody butelkowanej jest duża, to od początku tygodnia, gdy jest już chłodniej, nadal codziennie regały sklepowe się opróżniają z wody – powiedziała naszej redakcji Pani Magda, sprzedawczyni jednego ze sklepów.

Również jedna z czytelniczek naszego portalu – Pani Monika – potwierdza, iż widziała w jednych z gostynińskich supermarketów taką sytuację:
- Dziś w supermarkecie pan w kolejce przede mną miał cały koszyk ze zgrzewkami wody. Na parkingu mówił, że w Płocku już wody nie można kupić, a nie wiadomo jak z nią będzie, to on aż do Gostynina po wodę przyjechał... to już jest paranoja.

– Woda dostarczana mieszkańcom Płocka jest zdatna do picia. Parametry wody dostarczanej mieszkańcom nie zmieniły się w okresie przed i po awarii kolektora ścieków w Warszawie – podał płocki ratusz w komunikacie przesłanym mediom w poniedziałek po południu.

Urząd Miasta Płocka zaznaczył, że „sytuacja jest stabilna i monitorowana”.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie