Informacje 16 grudnia 2025, 15:04,

Folk rockowa sobota w Kutnie. Sala pękała w szwach


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W sobotni wieczór w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie nie było wolnych miejsc – wszystko za sprawą drugiej edycji Folk Rock Kutno Party.



Koncert, który odbył się w ramach projektu "Koncerty Klubowo-Rockowe", został zrealizowany dzięki zwycięstwu w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim.

Na scenie wystąpiły trzy zespoły: RUNIKA, CRONICA i AVERSJA. Cechą charakterystyczną tego wieczoru była dominacja kobiecych głosów – w każdym z wykonawców za mikrofonem stanęła wokalistka, co nadało koncertowi szczególny charakter.

Za organizację Folk Rock Kutno Party II 2025 odpowiadali: Anti-Violent Agency w osobach Marka i Kingi Kurnatowskich, Kutnowska Kuźnia Kultury, Kutnowski Dom Kultury oraz Agnieszka Bregier.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / foto: Tomasz Skuza
Tematy: koncert

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie