Popularny: 4600 odsłonInformacje5 czerwca, 07:04,

Food Trucki, koncerty, zabawa. Rodzinny Weekend z MCK


Za nami pierwszy dzień Rodzinnego Weekendu z MCK

W piątek (4 czerwca br.) rozpoczął się rodzinny weekend z Miejskim Centrum Kultury. W trzydniowym programie imprezy organizator zaplanował m.in.: koncerty, festiwal kolorów oraz spektakl dla dzieci.Od piątku do niedzieli miłośnicy kulinariów mają możliwość spróbowania potraw z całego świata w ramach food trucków Sowa Events.

Na terenie przy MCK czekają: Food Trucki - prawdziwa śmietanka polskiej areny street foodowej prezentująca kuchnie z całego świata, STREFA ZERO - stoisko z pyszną i orzeźwiającą lemoniadą oraz piwami bezalkoholowymi, FOOD COURT - bezpieczna strefa z ławostołami gdzie możecie bez przeszkód zajadać pyszności z naszych busów, STREFA JUNIORA - na najmłodszych czekać będzie stoisko z zabawkami, dmuchańce i wiele atrakcji - nie ma czasu na nudę!

W piątek o godzinie 18:30 na scenie plenerowej wystąpili laureaci tegorocznego przeglądu muzycznego GAMA 2021, następnie o godzinie 20:00 odbył się koncert gwiazdy wieczoru Sami Harba uczestnika Voice of Poland VII oraz The Four. Bitwa o sławę.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Jew, 4 dni temu
Wszystko zostało świetnie zorganizowane a dziewczyny powalały śpiewem, nie rozumiem komentarza w stylu "brzmiały jak wyjce" bądź "naśladownictwo nie wyszło dobrze", każda z nich jest inna i każda pokazała się od innej strony. Zaśpiewały po swojemu i nie miały zamiaru nikogo naśladować. Jeżeli państwo uważacie, że nie mają talentu lub są tylko reklamą to się mylicie. Bo te dziewczynki odnoszą sukcesy nie tylko w Gostyninie ale i wielu innych miastach i takie komentarze myślę że nie robią na nich większego wrazenia. Za kilka lat może zobaczymy je w telewizji i w tedy przypomnicie sobie jak je potraktowaliście. Dziewczynki gratulacje, dalszych sukcesow
U3W mieszkaniec, 8 czerwca
Jak zwykle reklama przerosła rzeczywistość.
pola, 5 czerwca
Typowo gostyninskie wyjce dobre na lokalnym rynku
Dodaj ogłoszenie