Gimnazja Pacyna i Szczawin zwyciężają w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce [ZDJĘCIA+WYNIK
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W piątek, 2 marca 2018 r. w hali MOSiR Gostynin rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych rocznik 2002-04 w siatkówce dziewcząt i chłopców. Zawody zorganizował Gostyniński Szkolny Związek Sportowy a najlepsze zespoły uzyskały prawo gry w zawodach rejonowych.
W rywalizacji chłopców wygrało Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Pacynie a wśród dziewcząt Gimnazjum im. J. Hallera w Szczawinie Kościelnym.
WYNIKI - CHŁOPCY:
1. Gimnazjum Pacyna
2. Gimnazjum Szczawin
3. Gimnazjum nr 2 Gostynin
WYNIKI - DZIEWCZĘTA:
1. Gimnazjum Szczawin Kościelny
2. Gimnazjum Pacyna
3. Gimnazjum nr 2 Gostynin
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz