1600 odsłon Informacje 2 marca 2018, 14:37,

Gimnazja Pacyna i Szczawin zwyciężają w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce [ZDJĘCIA+WYNIK


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W piątek, 2 marca 2018 r. w hali MOSiR Gostynin rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych rocznik 2002-04 w siatkówce dziewcząt i chłopców. Zawody zorganizował Gostyniński Szkolny Związek Sportowy a najlepsze zespoły uzyskały prawo gry w zawodach rejonowych.



W rywalizacji chłopców wygrało Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Pacynie a wśród dziewcząt Gimnazjum im. J. Hallera w Szczawinie Kościelnym.

WYNIKI - CHŁOPCY:

1. Gimnazjum Pacyna

2. Gimnazjum Szczawin

3. Gimnazjum nr 2 Gostynin

WYNIKI - DZIEWCZĘTA:

1. Gimnazjum Szczawin Kościelny

2. Gimnazjum Pacyna

3. Gimnazjum nr 2 Gostynin

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie