Popularny: 1200 odsłonInformacje7 grudnia 2017,

Gostynin stroi się na święta

Święta Bożego Narodzenia już za niecałe 3 tygodnie. Jak co roku w okresie przedświątecznym Rynek Miejski został przyozdobiony bożonarodzeniowymi dekoracjami.

Przewiń w dół aby czytać dalejWczoraj (6 grudnia br.) w Mikołajki drzewa na Rynku Miejskim zaświeciły się od blasku lampek. "Cały Rynek zapłonął wczoraj" - powiedziała portalowi Hanna Adamska Sekretarz Urzędu Miasta. Dzisiaj przed budynkiem Urzędu Miasta została przystrojona choinka.

W ubiegłych latach duża część mieszkańców wyrażała swoje negatywne zdanie odnośnie świątecznych dekoracji w Gostyninie, jako przykład podając mniejszy od naszego miasta Gąbin.

Niewielką ilość dekoracji świątecznych Sekretarz Miasta tłumaczy ograniczonymi środkami finansowymi miasta.

 


Napisz komentarz

Gostynianka, 8 grudnia 2017
Za pana Śniecikowskiego to wystarczyło z domu wyjść i było widać że w mieście święta, wszędzie słupy poozdabiane, miły Mikołaj na rynku a teraz nie dość że tylko rynek w małej części ozdobiony to i Mikołaj nie miły. Nie lubiłam go ale bez niego Gostynin już nie jest taki sam
Sarna, 8 grudnia 2017
Bywalo lepiej Jakoś bardziej świątecznie Teraz szarość i monotonia Nie czuć na miescie nadchodzących świąt SZKODA
xxx-lucyfer, 7 grudnia 2017
Powinni to wszystko pozmieniać, a nie wszystko to samo od kilku lat.
Popularny: 1000 odsłonInformacje7 grudnia 2017,

Michał Tyrolski z LO otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Michał Tyrolski z LO otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Już po raz drugi Michał Tyrolski, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki otrzymał najznamienitszą nagrodę za osiągnięcia w nauce – Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Przewiń w dół aby czytać dalej


W poniedziałek 27 listopada Michał odebrał dyplom podczas pięknej uroczystości w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku.

Warto dodać, że 30 listopada Michał otrzymał także Stypendium Miasta Gostynina dla najzdolniejszych uczniów i jest laureatem wielu konkursów w zakresie matematyki i informatyki różnych szczebli. W jednym z nich zdobył już nawet indeks na Politechnikę Łódzką.

Przeczytaj także:Czwórka sportowców oraz dziewięciu uczniów otrzymało nagrody [ZDJĘCIA]


Napisz komentarz

mmm, 7 grudnia 2017
Brawo Michał GRATULACJE
Dodaj ogłoszenie