Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 1000 razy)

Gostynin stroi się na święta [ZDJĘCIA]


Wczytywanie zawartości...

Wczoraj (6 grudnia br.) w Mikołajki drzewa na Rynku Miejskim zaświeciły się od blasku lampek. "Cały Rynek zapłonął wczoraj" - powiedziała portalowi Hanna Adamska Sekretarz Urzędu Miasta. Dzisiaj przed budynkiem Urzędu Miasta została przystrojona choinka.

W ubiegłych latach duża część mieszkańców wyrażała swoje negatywne zdanie odnośnie świątecznych dekoracji w Gostyninie, jako przykład podając mniejszy od naszego miasta Gąbin.

Niewielką ilość dekoracji świątecznych Sekretarz Miasta tłumaczy ograniczonymi środkami finansowymi miasta.

 


Tematy: Rynek Miejski Hanna Adamska Święta dekoracje lampki

Komentarze


  • Za pana Śniecikowskiego to wystarczyło z domu wyjść i było widać że w mieście święta, wszędzie słupy poozdabiane, miły Mikołaj na rynku a teraz nie dość że tylko rynek w małej części ozdobiony to i Mikołaj nie miły. Nie lubiłam go ale bez niego Gostynin już nie jest taki sam

  • Bywalo lepiej Jakoś bardziej świątecznie Teraz szarość i monotonia Nie czuć na miescie nadchodzących świąt SZKODA

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij