Popularny: 700 odsłonInformacje4 dni temu, 11:07,

Gostynin też będzie miał swoje serce na nakrętki!

Gostynin też będzie miał swoje serce na nakrętki!

"Wielu mieszkańców apelowało o to, aby takie serce pojawiło się również w Gostyninie. Wsłuchaliśmy się w te głosy" - mówi Agnieszka Korajczyk- Szyperska Przewodnicząca Inicjatywy dla Gostynina

Już niedługo w Gostyninie stanie serce na nakrętki. "Wielu mieszkańców apelowało o to, aby takie serce pojawiło się również w Gostyninie. Wsłuchaliśmy się w te głosy" - mówi Agnieszka Korajczyk- Szyperska Przewodnicząca Inicjatywy dla Gostynina.Czerwone pojemniki na nakrętki w kształcie serca znajdują się w wielu miastach i wsiach w Polsce, a w najbliższym sąsiedztwie m.in. w Płocku i Szczawinie Kościelnym. Uzbierane w nim nakrętki trafiają na cele charytatywne.

Dzięki zaangażowaniu Romana Augustyniaka i  Agnieszki Korajczyk-Szyperskiej (IDG) jedno z takich serc trafi również do Gostynina.

Serce na nakrętki stanie przy ulicy Wojska Polskiego naprzeciw Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Medicus sp z o.o.

 "Za udostępnienie lokalizacji serdecznie dziękujemy Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej" - dziękują członkowie stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.  

autor/źródło: Redakcja / foto: swidnica24.pl

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Mark, 4 dni temu
Pomysł ok tylo niech coś zrobion żeby unas była praca i zakład pracy a potem nie projekty a my się cofamy a nie rozwijamy
Dodaj ogłoszenie