Popularny: 3100 odsłonInformacje22 kwietnia, 07:57,

Gostynińscy policjanci nominowani do plebiscytu Osobowość Roku 2020

Gostynińscy policjanci nominowani do plebiscytu Osobowość Roku 2020

Głosowanie potrwa do 27 maja br.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie mł. insp. Rober Koper oraz Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie asp. Żaneta Kołodziejska otrzymali nominację Kapituły Redakcji ,,Polski Times” do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna” oraz „Działalność społeczna i charytatywna”Tytuły Osobowość Roku przyznawane są w pięciu kategoriach. Celem akcji jest uhonorowanie ludzi nietuzinkowych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Chęć docenienia osób, które swoją działalność prowadzą nie dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania, z pasji, z chęci pomagania innym i przyczyniają się do rozwoju naszego regionu. Do takiego tytułu został nominowany mł. insp. Robert Koper i asp. Żaneta Kołodziejska.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie mł. insp. Rober Koper otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii: Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Nominowany został za zasługi dla Policji, które doceniono przyznając wyróżnienie srebrną odznaką.

Natomiast gostynińska policjantka asp. Żaneta Kołodziejska otrzymała nominacje do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii: Działalność społeczna i charytatywna, za zaangażowanie w pomoc dla 14-letniej chorej Wiktorii.

Dla gostynińskiej jednostki to ogromne wyróżnienie, że wśród wielu wyróżnionych znaleźli się nasi policjanci. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się 14 kwietnia i będzie trwało do 27 maja 2021 roku, do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 31 maja i potrwa do 10 czerwca. Szczegóły głosowania na nominowanych policjantów, można znaleźć pod linkami:

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Zasmucona, 23 kwietnia
Panie rozbawiony szkoda ze pan nie napisał Jaśnie pani policjantki bo tak ta pani tak traktuje petentów - z góry
Zasmucony, 23 kwietnia
Na fecebooku posty nie są anonimowe wszyscy wiemy ze policja to władza a do komendy raczej wchodzi się wezwanym a jak czytam post ze ktoś sobie przypisuje zasługi innej osoby to uważam ze coś jest na rzeczy i należałoby choćby zaprzeczyć prawda p.rozbawiony
Rozbawiony, 23 kwietnia
Łatwo jest pisać o kimś anonimowo. Skoro wszyscy są tacy odważni w pisaniu to niech się przedstawia albo idą pani policjant w oczy to powiedzieć. Wiecie gdzie jest komenda. Swoją drogą każdego można nominować, więc co stoi na przeszkodzie nominować osobę o której piszecie.
Dodaj ogłoszenie