InformacjeGorący temat (900 odsłon)

Gostynińskie Dni Seniora 2017 - zaproszenie [ViDEO]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Dni Seniora

Już w najbliższy piątek i sobotę odbędą się Gostynińskie Dni Seniora. Święto seniorów obchodzić będziemy w naszym mieście już po raz drugi. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Promocja zdrowego stylu życia”.


Organizatorzy przygotowali dla seniorów ciekawe wykłady, które rozpoczną się już piątek o godzinie 16 w Miejskim Centrum Kultury. Pierwszy wykład „Zmiana nawyków żywieniowych i dobór suplementacji witaminą D3” poprowadzi Anna Roszak. O godzinie 17 seniorzy będą mogli wysłuchać wykładu Janusza Milwicza na temat radzenia sobie z problemami układu pokarmowego i układu krążenia. O godzinie 18, Jolanta Śmiałkowska przedstawicielka firmy Colway przedstawi seniorkom metody pielęgnacji skóry w wieku dojrzałym.

W sobotę od godziny 14 spotkanie rozpocznie się od treningu motywacyjnego z Ewą Skierką-Uche, z pomocą której seniorzy będą mogli na nowo zmotywować się do działania. Po spotkaniu odbędzie się wykład Jarosława Słonia na temat ”Naturalnych sposobów na lepsze zdrowie”.

W organizację tegorocznej imprezy włączyły się: Anna Roszak, Jolanta Śmiałkowska i firma Colway, Ewa Skierska-Uche i firma Evnelo, Agnieszka Korajczyk-Szyperska i IdG a także Miejskie Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

Tematy:Dni Seniora

Sprawdź też: Lekarze GostyninFryzjer GostyninElektryka samochodowa Gostynin

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Prognoza pogody - 19 września
Prognoza pogody - 19 września
Prognoza pogody - 19 września

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij