Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 600 razy)

Gostynińskie Dni Seniora 2017 - zaproszenie [ViDEO]


Dni Seniora

Już w najbliższy piątek i sobotę odbędą się Gostynińskie Dni Seniora. Święto seniorów obchodzić będziemy w naszym mieście już po raz drugi. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Promocja zdrowego stylu życia”.


Wczytywanie zawartości...

Organizatorzy przygotowali dla seniorów ciekawe wykłady, które rozpoczną się już piątek o godzinie 16 w Miejskim Centrum Kultury. Pierwszy wykład „Zmiana nawyków żywieniowych i dobór suplementacji witaminą D3” poprowadzi Anna Roszak. O godzinie 17 seniorzy będą mogli wysłuchać wykładu Janusza Milwicza na temat radzenia sobie z problemami układu pokarmowego i układu krążenia. O godzinie 18, Jolanta Śmiałkowska przedstawicielka firmy Colway przedstawi seniorkom metody pielęgnacji skóry w wieku dojrzałym.

W sobotę od godziny 14 spotkanie rozpocznie się od treningu motywacyjnego z Ewą Skierką-Uche, z pomocą której seniorzy będą mogli na nowo zmotywować się do działania. Po spotkaniu odbędzie się wykład Jarosława Słonia na temat ”Naturalnych sposobów na lepsze zdrowie”.

W organizację tegorocznej imprezy włączyły się: Anna Roszak, Jolanta Śmiałkowska i firma Colway, Ewa Skierska-Uche i firma Evnelo, Agnieszka Korajczyk-Szyperska i IdG a także Miejskie Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

 


Tematy: Dni Seniora

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij