Popularny: 1000 odsłonInformacje19 września 2017, 10:24,

Gostynińskie Dni Seniora 2017 - zaproszenie

Już w najbliższy piątek i sobotę odbędą się Gostynińskie Dni Seniora. Święto seniorów obchodzić będziemy w naszym mieście już po raz drugi. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Promocja zdrowego stylu życia”.

Przewiń w dół aby czytać dalejOrganizatorzy przygotowali dla seniorów ciekawe wykłady, które rozpoczną się już piątek o godzinie 16 w Miejskim Centrum Kultury. Pierwszy wykład „Zmiana nawyków żywieniowych i dobór suplementacji witaminą D3” poprowadzi Anna Roszak. O godzinie 17 seniorzy będą mogli wysłuchać wykładu Janusza Milwicza na temat radzenia sobie z problemami układu pokarmowego i układu krążenia. O godzinie 18, Jolanta Śmiałkowska przedstawicielka firmy Colway przedstawi seniorkom metody pielęgnacji skóry w wieku dojrzałym.

W sobotę od godziny 14 spotkanie rozpocznie się od treningu motywacyjnego z Ewą Skierką-Uche, z pomocą której seniorzy będą mogli na nowo zmotywować się do działania. Po spotkaniu odbędzie się wykład Jarosława Słonia na temat ”Naturalnych sposobów na lepsze zdrowie”.

W organizację tegorocznej imprezy włączyły się: Anna Roszak, Jolanta Śmiałkowska i firma Colway, Ewa Skierska-Uche i firma Evnelo, Agnieszka Korajczyk-Szyperska i IdG a także Miejskie Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

 


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje19 września 2017, 00:00,

Prognoza pogody - 19 września

Prognoza pogody - 19 września


Dzisiejsza noc będzie pochmurna i chłodna. O poranku termometry wskażą jedynie 7 stopni Celsjusza.

Wtorek zapowiada się słoneczny i ciepły. W ciągu dnia słupki rtęci wskażą maksymalnie18 kresek. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu.

Źródło: pogoda.interia.pl

 


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie