Popularny: 2300 odsłonInformacje7 kwietnia, 08:14,

Gostynińskie Mażoretki awansowały do Mistrzostw Polski!

Ciężka praca popłaca. Mażoretki Miejskiej Orkiestry Dętej w Gostyninie wytańczyły awans do Mistrzostw Polski i już za miesiąc będą reprezentowały nasze miasto na arenie ogólnopolskiej.


Udostępnij 445
Gratulujemy i życzymy powodzenia


W sobotę (6 kwietnia br.) w Kościanie (woj. wielkopolskie) odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Zachodniej. Nasze tancerki wystąpiły z układem do piosenki Bruno Marsa - Uptown Funk, do którego choreografię przygotowały Małgorzata Lewandowska, Eliza Michalska oraz Kamila Rzepiel Drgas.

Występ gostynińskich mażoretek zapewnił im 4. miejsce w kategorii “seniorki buława” premiujące udziałem w Mistrzostwach Polski.

“Do naszego awansu z pewnością przyczyniła się regularna praca seniorek i rady Pani Kamili Rzepieli Drgas. To były nasze pierwsze tego typu zawody, więc odniesiony sukces jeszcze bardziej nas zmotywował” - zaznaczyła w rozmowie z portalem gostynin.info Eliza Michalska. “To wspaniałe doświadczenie zobaczyć na żywo tak utalentowane formacje! W przyszłym roku zamierzamy znowu wybrać się na te zawody (Mistrzostwa Polski Zachodniej - przyp. red.) - tym razem wraz z naszą młodszą grupą” - dodała.

Przeczytaj też: Andrzej Piętka został medalistą Mistrzostw Polski w Triathlonie Ekstremalnym [ZDJĘCIA]

XXI Mistrzostwa Polski Mażoretek odbędą się w dniach 17-18 maja br. w Kędzierzynu-Koźle.

autor/źródło: ralf / foto: Eliza Michalska

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 7 kwietnia
Brawo dziewczyny.
Msma, 7 kwietnia
Brawo !!!!
Popularny: 1400 odsłonInformacje7 kwietnia, 07:01,

Tomasz Frankowski - czterokrotny król strzelców Ekstraklasy: Mazur Gostynin, do boju!

Tomasz Frankowski - czterokrotny król strzelców Ekstraklasy: Mazur Gostynin, do boju!

Gorące pozdrowienia dla całej społeczności piłkarskiej MKS Mazur Gostynin na nagraniu wideo przesłał Tomasz Frankowski – pięciokrotny Mistrz Polski oraz czterokrotny król strzelców Ekstraklasy.


Udostępnij 39
Mazur, teraz już nie macie wyboru. Do boju!

Tomasz Frankowski to polski piłkarz, który występował na pozycji napastnika, reprezentant Polski, czterokrotny król strzelców polskiej ekstraklasy, w której strzelił łącznie 168 goli, stając się jednym z najskuteczniejszych graczy ligi. Jest również członkiem Klubu 300 – zawodników o największej liczbie występów w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz elitarnego „Klubu 100” – piłkarzy, którzy w polskiej najwyższej lidze strzelili ponad sto bramek (łącznie jest ich 33).

Przez wyjątkową skuteczność w wykańczaniu akcji ofensywnych na boisku kibice nazwali go: „Franek - łowca bramek”. Obecnie po zakończeniu kariery były piłkarz po raz pierwszy próbuje swoich sił w wielkiej polityce. Kandyduje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja 2019 r. z pozycji 1. na liście Koalicji Obywatelskiej na Podlasiu.

Przeczytaj też: Walne zebranie GSM Gostynin: Rada zostaje. Konrad Szyperski dołączył do Rady Nadzorczej [ZDJĘCIA]

W sobotę Tomasz Frankowski przesłał pozdrowienia za pośrednictwem nagrania Facebook wraz z Konradem Szyperskim: "Wielkie pozdrowienia dla waszego zespołu. Mazur Gostynin, do boju!”

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie