Grali, zwiedzali, poznawali. Dzień Otwarty w "Elektryku"
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Uczniowie oddziałów gimnazjalnych z całego powiatu odwiedzili dzisiaj (6 kwietnia br.) mury Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki.
Przybyłą na Dzień Otwarty młodzież powitała pani dyrektor Izabela Sieradzka.
Zespół Szkół przyjmuje zapisy do 4 klas 4-letniego technikum o profilach: informatyk, elektronik, obsługa turystyczna, ekonomista,a także do 2 klas 3-letniego liceum ogólnokształcącego o profilach humanistyczno-językowym oraz nowym mundurowym.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj komentarz
Komentarze
Gamer, 6 kwietnia 2018
A nagrody z zeszlego roku za turniej w LOL-a jak nie było tak do tej pory nie ma...