Popularny: 4100 odsłonInformacje12 marca, 12:30,

Hokus pokus w Gostyninie

Hokus pokus w Gostyninie

Klub satyryczny Balon na Hel zaprasza na weekendową dawkę humoru

Ku zaskoczeniu mieszkańców Kamczatki, w Gostyninie niespodziewanie pojawił się Porry Hatter. Prawie jak Harry Potter, lub marvellowski bohater! Choć to "prawie" robi różnicę.Świadkowie nie mogli uwierzyć w to co ujrzeli, ale ostatecznie nie mieli wyjścia. Pod jednym z gostynińskich sklepów tajemniczy gość za pomocą telekinezy, czyli oddziaływania umysłu na przedmioty martwe, położył znak ze strzałką w pozycji bocznej ustalonej.

Wszyscy dookoła stanęli jak wryci w ziemię, a jeden z obserwujących złapał się nogą za głowę i krzyknął: "Ludzie! To cud!" "Kto to jest? Skąd przybywa?! - zawtórował stojący za nim pan w sandałkach riboka. Jednak pewna kobieta, która przechodziła obok, nie była zachwycona. "Coś ty zrobił człowieku? W tej chwili to postaw, albo zadzwonię po straż miejską!" - zawołała, wymachując mrożoną karkówką w dłoni. To wystraszyło tajemniczego osobnika, który natychmiast wskoczył do żółtego fiata 126p i odjechał w kierunku Żoliborza.

Czy powróci, by wyprostować znak i dokonać następnego spektakularnego czynu? Czy Porry Hatter to bohater, czy dewastator? Wkrótce się przekonamy.

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Jan, 12 marca
Wcale nie fiat tylko nissan najechal
Śmiechłem, 12 marca
Jaki Gostynin taki magik szuka na siłe satyry w naszym miescie
xyz, 12 marca
Stop. Stop. Tak nie można. Cringe mnie aż przeszywa stopy.
Dodaj ogłoszenie