Informacje20 listopada, 11:24,

I Jesienny Gdański Półmaraton Wrotkarski - Rolki na Dzień Niepodległości

I Jesienny Gdański Półmaraton Wrotkarski  - Rolki na Dzień Niepodległości [WYNIKI]

Gratulujemy znakomitych wyników

"Nie mogę być bardziej dumny z moich zawodników, którzy pomimo "pandemii" chcieli sprawdzić swoje predyspozycje wrotkarskie na dystansach: - sprinterskich: 600 m i 2km oraz - wytrzymałościowych: 10 km i 22 km w I Jesiennym Gdańskim Półmaratonie Wrotkarskim o Puchar Prezydenta Gdańska - Rolki na Dzień Niepodległości zawody w konwencji ZDALNEJ (11.11.2020). Bardzo szanuję zawodników, którzy oddali swój wysiłek fizyczny na arenie ogólnopolskiej" - oznajmia Łukasz Flejszer trener UKS Zwoleń Team.



Zuzia Grzelecka, Michalina Zalewska, Piotr Hypszer, Amelka Kowalczyk, Amelia Hypszer, Paulina Przybysławska, Wiktor Sobiecki, Nadia Machała, Kaja Sobiecka, Natalia Sarzała wzajemnie czynicie się lepszymi - gratulacje dla Was.

Ponadto

Piotr Hypszer, Amelka Kowalczyk, Amelia Hypszer, Zuzia Grzelecka, Michalina Zalewska pokazaliście co potraficie startując na drugim dystansie 2 km, czy 10 km.

Łukasz Flejszer

* * * * *

ZDALNE WYNIKI:

link: https://elektronicznezapisy.pl/event/5266/results.html...

* * *

SPRINT 600 m (kobiety):

1 miejsce - Michalina Zalewska 00:00:59.57
3 miejsce - Natalia Sarzała 00:01:00.40
4 miejsce - Amelka Kowalczyk 00:01:05.00
5 miejsce - Kaja Sobiecka 00:01:06.13
6 miejsce - Nadia Machała 00:01:06.47
7 miejsce - Zuzanna Zuzia Grzelecka 00:01:11.94

* * * SPRINT 600 m (mężczyźni):

1 miejsce - Wiktor Sobiecki 00:01:00.40
2 miejsce - Piotr Hypszer 00:01:03.69

* * * SPRINT 2 KM (kobiety):
(PK - POZA KONKURSEM) Zuzia Grzelecka 00:03:28.66
(PK) Michalina Zalewska 00:03:28.68
(PK) Amelka Kowalczyk 00:03:31.73
3 miejsce - Amelia Hypszer 00:04:56.18

* * * SPRINT 2 KM (mężczyźni):

(PK) Piotr Hypszer 00:04:54.18

* * * 10 KM (kobiety):

5 miejsce - Amelia Hypszer 00:28:19.66

* * * 10 KM (mężczyźni):

3 miejsce - Piotr Hypszer 00:28:15.12

* * * 22 KM (kobiety):

3 miejsce - Paulina Przybysławska 00:50:23.18

* * * 22 KM (mężczyźni):

1 miejsce - Łukasz Flejszer Uks Zwoleń-Team 00:33:42.00

autor/źródło: Zwoleń Team

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie