zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (3300 odsłon)

I Zamkowe Targi Zdrowia i Urody za nami [46 ZDJĘĆ]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

targi Zamek Gostynin uroda

W sobotę [01.10.2016] na Zamku w Gostyninie odbyły się Pierwsze Targi Zdrowia i Urody. Wydarzenie to dedykowane było profesjonalistom z branży usług kosmetycznych, beauty, Spa&wellness. Targi dały możliwość zaprezentowania się poszczególnym wystawcom poprzez wykłady, warsztaty, konkursy i spotkania z klientami.


Po oficjalnym rozpoczęciu nastąpiły pokazy , gdzie zaprezentowały się : Dorota Sobiecka z pokazem Zumby oraz Klub Kravtrening ze swoimi umiejętnościami samoobrony. Podczas spotkań z wystawcami można było dużo dowiedzieć się o swoim zdrowiu i urodzie, jak o nie dbać i jak je pielęgnować. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Szpitala w Kutnie, gdzie można było zmierzyć ciśnienie, poziom cukru i cholesterolu.

Interesującymi punktami były wykłady z dziedziny zdrowia i urody : o zdrowym treningu [ Joanna Syska], o kompleksowym modelowaniu sylwetki [STUDIO FIGURA – Aneta Czerwińska],o tym jaką wodę powinniśmy pić i dlaczego [Sylwia Buczkowska]. Można było również zasięgnąć porad diabetyka, seksuologa i kosmetologa.

Niekłamanym powodzeniem cieszyła się degustacja potraw Zdrowej Kuchni Zamkowej. Największe zainteresowanie wśród uczestników wzbudził wykład „ Jak zatrzymać zdrowie?”- który wygłosił doktor Jarosław F. Słoń.

Punktem kulminacyjnym Pierwszych Zamkowych Targów Zdrowia i Urody był pokaz sukni koktajlowych, wizytowych i wieczorowych. Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród a następnie Pani Prezes Aleksandra Balcerzak podziękowała wszystkim biorącym udział w targach i zaprosiła na następny rok.

Tematy:targiZamek Gostyninuroda

Sprawdź też: Diagnostyka komputerowa GostyninLekarze GostyninFizjoterapia Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Autorka projektu o Gostyninie: to co tutaj się dzieje, jest niesłychane
Autorka projektu o Gostyninie: to co tutaj się dzieje, jest niesłychane
Autorka projektu o Gostyninie: to co tutaj się dzieje, jest niesłychane

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij