01.10.2016, 20:06,
"GORĄCY TEMAT", artykuł czytany ponad 3000 razy

I Zamkowe Targi Zdrowia i Urody za nami [46 ZDJĘĆ]

W sobotę [01.10.2016] na Zamku w Gostyninie odbyły się Pierwsze Targi Zdrowia i Urody. Wydarzenie to dedykowane było profesjonalistom z branży usług kosmetycznych, beauty, Spa&wellness. Targi dały możliwość zaprezentowania się poszczególnym wystawcom poprzez wykłady, warsztaty, konkursy i spotkania z klientami.

Po oficjalnym rozpoczęciu nastąpiły pokazy , gdzie zaprezentowały się : Dorota Sobiecka z pokazem Zumby oraz Klub Kravtrening ze swoimi umiejętnościami samoobrony. Podczas spotkań z wystawcami można było dużo dowiedzieć się o swoim zdrowiu i urodzie, jak o nie dbać i jak je pielęgnować. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Szpitala w Kutnie, gdzie można było zmierzyć ciśnienie, poziom cukru i cholesterolu.

Interesującymi punktami były wykłady z dziedziny zdrowia i urody : o zdrowym treningu [ Joanna Syska], o kompleksowym modelowaniu sylwetki [STUDIO FIGURA – Aneta Czerwińska],o tym jaką wodę powinniśmy pić i dlaczego [Sylwia Buczkowska]. Można było również zasięgnąć porad diabetyka, seksuologa i kosmetologa.

Niekłamanym powodzeniem cieszyła się degustacja potraw Zdrowej Kuchni Zamkowej. Największe zainteresowanie wśród uczestników wzbudził wykład „ Jak zatrzymać zdrowie?”- który wygłosił doktor Jarosław F. Słoń.

Punktem kulminacyjnym Pierwszych Zamkowych Targów Zdrowia i Urody był pokaz sukni koktajlowych, wizytowych i wieczorowych. Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród a następnie Pani Prezes Aleksandra Balcerzak podziękowała wszystkim biorącym udział w targach i zaprosiła na następny rok.

Napisz co o tym myślisz

Wasze komentarze

oglądam, 01.10.2016

więcej wystawców niż uczestników.

Przeczytaj także
Udostępnij