01.10.2016, 20:06,
"GORĄCY TEMAT", artykuł czytany ponad 3100 razy

I Zamkowe Targi Zdrowia i Urody za nami [46 ZDJĘĆ]

W sobotę [01.10.2016] na Zamku w Gostyninie odbyły się Pierwsze Targi Zdrowia i Urody. Wydarzenie to dedykowane było profesjonalistom z branży usług kosmetycznych, beauty, Spa&wellness. Targi dały możliwość zaprezentowania się poszczególnym wystawcom poprzez wykłady, warsztaty, konkursy i spotkania z klientami.

Po oficjalnym rozpoczęciu nastąpiły pokazy , gdzie zaprezentowały się : Dorota Sobiecka z pokazem Zumby oraz Klub Kravtrening ze swoimi umiejętnościami samoobrony. Podczas spotkań z wystawcami można było dużo dowiedzieć się o swoim zdrowiu i urodzie, jak o nie dbać i jak je pielęgnować. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Szpitala w Kutnie, gdzie można było zmierzyć ciśnienie, poziom cukru i cholesterolu.

Interesującymi punktami były wykłady z dziedziny zdrowia i urody : o zdrowym treningu [ Joanna Syska], o kompleksowym modelowaniu sylwetki [STUDIO FIGURA – Aneta Czerwińska],o tym jaką wodę powinniśmy pić i dlaczego [Sylwia Buczkowska]. Można było również zasięgnąć porad diabetyka, seksuologa i kosmetologa.

Niekłamanym powodzeniem cieszyła się degustacja potraw Zdrowej Kuchni Zamkowej. Największe zainteresowanie wśród uczestników wzbudził wykład „ Jak zatrzymać zdrowie?”- który wygłosił doktor Jarosław F. Słoń.

Punktem kulminacyjnym Pierwszych Zamkowych Targów Zdrowia i Urody był pokaz sukni koktajlowych, wizytowych i wieczorowych. Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród a następnie Pani Prezes Aleksandra Balcerzak podziękowała wszystkim biorącym udział w targach i zaprosiła na następny rok.

Napisz co o tym myślisz

Wasze komentarze

oglądam, 01.10.2016

więcej wystawców niż uczestników.

Przeczytaj także
Gostynin: Co łączy FEA Gostynin i piłkarzy Hiszpanii? [ZDJĘCIA]

Co łączy FEA Gostynin i piłkarzy Hiszpanii? [ZDJĘCIA]

Dziś, 00:28, FEA Gostynin

Grupa 30 zawodników Football Education Academy ma za sobą prawdziwa piłkarską przygodę. Zawodnicy spędzili siedem dni w hotelu Mistral w Gniewinie – tam gdzie podczas Euro 2012 przebywała reprezentacja Hiszpanii.

Gostynin: Prognoza pogody - 24 sierpnia

Prognoza pogody - 24 sierpnia

Dziś, 00:10, ralf

Czwartek ciepły i bez opadów.

Gostynin: Stadion MOSiR ma nową tablicę [ZDJĘCIA]

Stadion MOSiR ma nową tablicę [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 18:13, ralf

Od kilku dni uwagę kibiców odwiedzających stadion miejski przykuwa nowa tablica zamontowana na bramie.

Gostynin: Remont parkingu przy ulicy Dmowskiego [ZDJĘCIA]

Remont parkingu przy ulicy Dmowskiego [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 17:25, ralf

Od wczoraj trwają prace na parkingu osiedlowym przy ulicy Dmowskiego. Zadanie polega na położeniu nowej nawierzchni asfaltowej.

Gostynin: GSM Gostynin ogłasza przetarg na wynajem lokalu przy ul. Armii Krajowej [ZDJĘCIA]

GSM Gostynin ogłasza przetarg na wynajem lokalu przy ul. Armii Krajowej [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 15:20, GSM Gostynin

Zarząd Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gostyninie ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na wynajem długoterminowy lokalu użytkowego o powierzchni 64 m2 położonego przy ul. Armii Krajowej 5 w Gostyninie.

Gostynin: Policja ujawniła nieprawidłowości na drogach w rejonie szkół

Policja ujawniła nieprawidłowości na drogach w rejonie szkół

Wczoraj, 14:24, KPP Gostynin

U progu nowego roku szkolnego na terenie powiatu gostynińskiego przeprowadzona została lustracja dróg w rejonach szkół i placówek oświatowo-wychowawczych. W sprawie trzech ujawnionych nieprawidłowości związanych z urządzeniami mającymi zapewniać bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w rejonach szkół zostały wystosowane do zarządców dróg wnioski o usunięcie nieprawidłowości.

Udostępnij