Popularny: 1400 odsłonInformacje26 kwietnia, 07:30,

II Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie o Puchar Wójta Gminy Gostynin


W zawodach wzięło udział blisko 80 licencjonowanych rolkarzy

W niedzielę (25 kwietnia br.) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się „II Halowe Zawody Wrotkarskie o Puchar Wójta Gminy Gostynin” (bez udziału publiczności, w ścisłym reżimie sanitarnym) o zasięgu ogólnopolskim zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń-Team.



W zawodach wzięło udział blisko 80 licencjonowanych rolkarzy (z zaświadczeniami wydanymi przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich):
- z IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki,
- z Klubu Sportowego Jastrzębie Bydgoszcz,
- z UKS Zryw Słomczyn,
- z Klubu Sportowego Jastrzębie Koronowo,
- z WTŁ STEGNY (Warszawa),
- z ROLLSCHOOL (Warszawa),
- z Fundacji ŁYŻWIARSTWA i SPORTÓW WROTKARSKICH LEGIA WARSZAWA
- z UKS Orlica Duszniki Zdrój,
- z Wrocławia SZYMKIEWICZ-TEAM / ZICO-RACING
- z I LOVE ROLKI (Łódź),
- z Warszawy,
- z Fundacji CRAZY-SPORT (Warszawa)
oraz z Gostynina, gminy Gostynin
- i UKS Zwoleń-Team.

Młodych sportowców powitał organizator zawodów Łukasz Flejszer, Dyrektor GCKiTWG w Białem p. Cezary Szymczak oraz Wójt Gminy Gostynin p. Edmund Zieliński kierując do zawodników słowa otuchy, dobrej rywalizacji sportowej.

WYNIKI:

FINAŁ Wyścigu 1 pętla rocz. 2015 i młodsi

1 miejsce - Maja Iwańska (UKS Z-T) / Tadeusz Gruszka (WARSZAWA)

2 miejsce - Hanna Grzegorczyk (UKS Z-T) / Kornel Filarski (KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ)

3 miejsce - Alicja Paźgier (UKS Z-T) / Mateusz Michalski (UKS Z-T)

FINAŁ Wyścigu 2 pętle rocz. 2013-2014

1 miejsce – Emilia Chrobak (SZYMKIEWICZ-TEAM) / Aleksander Zabłotny (UKS Z-T)

2 miejsce – Julianna Czech (ROLL RUNNERS Poznań) / Milan Machała (UKS Z-T)

3 miejsce – Helena Samborska (ROLL RUNNERS Poznań) / Jan Budzyński (UKS Z-T)

FINAŁ Wyścigu 3 pętle rocz. 2011-2012

1 miejsce – Lili Jabłońska (FUNDACJA CRAZY-SPORT WARSZAWA) / Marek Motała (SZYMKIEWICZ-TEAM / ZICO-RACING Wrocław)

2 miejsce - Hanna Lisiecka (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa) / Maciej Paluch (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa)

3 miejsce – Zosia Samborska (ROLL RUNNERS Poznań) / Wojciech Motała (SZYMKIEWICZ-TEAM / ZICO-RACING Wrocław)

FINAŁ Wyścigu 4 pętle rocz. 2009-2010

1 miejsce - Nadia Machała (UKS Z-T) / Patryk Babiel (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa)

2 miejsce - Zuzanna Grzelecka (UKS Z-T) / Mikołaj Milewski (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa)

3 miejsce - Agata Sobiecka (UKS Z-T) / Tymon Piątek (UKS Orlica Duszniki Zdrój)

FINAŁ Wyścigu 5 pętli rocz. 2007-2008

1 miejsce - Natalia Sarzała (UKS Z-T) / Wiktor Sobiecki (UKS Z-T)

2 miejsce - Michalina Zalewska (UKS Z-T) / Michał Pawłowski (UKS Z-T)

3 miejsce – Alicja Mikołajewska (Fundacja ŁYŻWIARSTWA i SPORTÓW WROTKARSKICH LEGIA WARSZAWA) / Piotr Hypszer (UKS Z-T)

 FINAŁ Wyścigu 6 pętli rocz. 2005-2006

1 miejsce - Klaudia Tyszkiewicz (UKS Z-T) / Dominik Kaniera (UKS Z-T)

2 miejsce – Wiktoria Dąbrowska (UKS Zryw Słomczyn) / Mateusz Zabłotny (UKS Z-T)

3 miejsce – Wiktoria Brzezińska (UKS Z-T) / Mateusz Baranowski (UKS Z-T)

FINAŁ Wyścigu między przeszkodami „blade cross” – w kat. 2011 i młodsi zawodnicy

1 miejsce - Maciej Paluch (Fundacja CRAZY SPORT Warszawa)

2 miejsce - Marek Motała (SZYMKIEWICZ-TEAM / ZICO-RACING Wrocław)

3 miejsce – Marika Filarska (KS Jastrzębie Bydgoszcz)

4 miejsce - Hanna Lisiecka (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa)

FINAŁ Wyścigu między przeszkodami „blade cross” – w kat. 2007-2010

1 miejsce - Michalina Zalewska (UKS Z-T)

2 miejsce - Wiktor Sobiecki (UKS Z-T)

3 miejsce - Natalia Sarzała (UKS Z-T)

4 miejsce - Michał Pawłowski (UKS Z-T)

Na podsumowanie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale z nadrukiem wydarzenia, dyplomy za udział, słodkości, pluszaki, a najlepsze trójki z każdej kategorii zostały nagrodzone pucharami i gadżetami.

 „Podziękowania kieruję do Zarządu Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich za bycie partnerem tego niesamowitego wydarzenia sportowego oraz do sponsorów wspomagających:

DRUKARNIA SZMYDT

VEOLIA

KAUFLAND

KELLOGG'S

STYRMANN

FLORIAN

MAJSTER Gostynin

SYMPATYKOM KLUBU "za maskotki"

AUTO SERWIS s.c." Wojciech Kacprzak i Alicja Krawiecka

ARMAT.

Kolejne podziękowania pragnę skierować do p. Lecha Seweryniaka, właściciela firmy VIPER SECURITY. Dziękuję pracownikom ochrony fizycznej, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania zabezpieczając nasze wydarzenie sportowe.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom, rodzicom, pracownikom MOSiR (tym samym obsłudze zawodów) za zorganizowanie oraz dopilnowanie by wszystkie działania na Hali przebiegały bez zastrzeżeń (w reżimie sanitarnym, bez udziału publiczności).

Dziękuję serdecznie WSZYSTKIM ZAWODNIKOM, którzy wystartowali w zawodach: za Waszą siłę, wiarę i radość sportową! Gratuluję Wam wyczerpujących walk oraz dopingu fair-play dla zawodników z innych klubów (...) – mówi Ł. Flejszer.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Zwoleń Team foto: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie