Popularny: 1500 odsłonInformacje8 maja, 14:42,

III Cross Duathlon Leśne Wydmy w Nowym Duninowie. Świetne wyniki mieszkańców Gostynina

W sobotę (4 majabr.) na malowniczych Duninowskich szlakach odbył się III Cross Duathlon Leśne Wydmy. W zawodach wystartowała siódemka mieszkańców Gostynina, z czego aż czwórka zameldowała się na podium.


Udostępnij
Gratulacje dla naszej reprezentacji z życzeniami dalszych sukcesów


Całe zawody wygrał Andrzej Piętka. Wysokie miejsce zajął Sławomir Lasota, który był 1 . w kat M60 i 15 open. Kolejne dobre wyniki naszych mieszkańców to:  Kamil Życiński 2 miejsce w kat 16-29 i 50 open, Agnieszka Fabisiak 2 miejsce w kat K30-39 i 6. wśród kobiet.

Wysokie miejsce zajął również Radosław Rudziński, który był 6. w kat M30-39 i 26 open, Przemysław Dobrzyński 6miejsce w kat M40-49 i 33. open, a na 44 miejscu w kat. open i na 9. w kat M30-39 zawody ukończył Sobiecki Tomasz.

https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_1195.pdf

Gratulacje dla naszej reprezentacji z życzeniami dalszych sukcesów.

autor/źródło: Sportowo.Gost

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkanka, 8 maja
Gratulacje dla mieszkańców Gostynina brawo Wy
Obywatel, 8 maja
Gratulacje!!!
Popularny: 1600 odsłonInformacje8 maja, 14:15,

Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o przyrodzie

Z okazji przypadającego w przyszłym tygodniu "Dnia Niezapominajki", w środę (8 maja br.) w Przedszkolu nr 2 z Oddziałem Integracyjnym odbył sie konkurs z zakresu wiedzy o przyrodzie.


Udostępnij
Maluszki mają dużą wiedzę, Brawa dla nich

"Dzień Niezapominajki" obchodzony jest 15 maja, a jego pomysłodawcą był redaktor radiowej jedynki pan Andrzej Zalewski.

W konkursie udział wzięły dzieci z Przedszkola nr 4, z Punktu Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Przedszkole nr 2. Chronione gatunki roślin i zwierząt, odpowiednie zachowanie się w lesie, segregacja śmieci - to tylko część pytań na które dzieci musiały znać odpowiedź.

Konkurs poprowadziły panie Magdalena Lewandowska oraz Anna Kaźmierczak, a nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała dyrektor Anna Woźniak oraz gość specjalny pan Wiesław Karwowski wieloletni członek Ligi Ochrony Przyrody.

Na zakończenie dzieci ze wszystkich grup wiekowych Przedszkola nr 2 otrzymały legitymacje Ligi Ochrony Przyrody, a uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na zdrowy poczęstunek.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie