III Grand Prix Mazowsza. Gostynińska tenisistka stanęła na podium
Gratulujemy!
W minioną sobotę tenisiści stołowi klubu UKS Alfa Gostynin rywalizowali w III Grand Prix Mazowsza w kategorii kadet oraz skrzat. Podopieczni Arkadiusza Rutowskiego kolejny raz zaprezentowali bardzo wysoki poziom.
W kategorii kadet dziewcząt na najniższy stopień podium wskoczyła Maja Pawłowska. W kategorii kadetów chłopców Aleks Stasiński oraz Bartosz Naczmański zajęli miejsca w przedziale 33-40.
Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy w kategorii skrzat. Szymon Jędrzejewski zajął 6. miejsce, natomiast jego kolega Miłosz Milczarski zajął 7. miejsce.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf / UKS Alfa Gostynin
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj komentarz
Komentarze
Mag., 21 stycznia 2019
Wspaniali!Brawo!:-)