1400 odsłon Informacje 21 stycznia 2019, 12:39,

III Grand Prix Mazowsza. Gostynińska tenisistka stanęła na podium


Gratulujemy!


W minioną sobotę tenisiści stołowi klubu UKS Alfa Gostynin rywalizowali w III Grand Prix Mazowsza w kategorii kadet oraz skrzat. Podopieczni Arkadiusza Rutowskiego kolejny raz zaprezentowali bardzo wysoki poziom.



W kategorii kadet dziewcząt na najniższy stopień podium wskoczyła Maja Pawłowska. W kategorii kadetów chłopców Aleks Stasiński oraz Bartosz Naczmański zajęli miejsca w przedziale 33-40.

Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy w kategorii skrzat. Szymon Jędrzejewski zajął 6. miejsce, natomiast jego kolega Miłosz Milczarski zajął 7. miejsce.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / UKS Alfa Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Mag., 21 stycznia 2019
Wspaniali!Brawo!:-)
Dodaj ogłoszenie