InformacjeArtykuł partnerskiMateriał reklamowy

Inf. dla bezrobotnych zainteresowanych dofinansowaniem działalności gosp. w ramach RPO


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

praca

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie informuje, iż w terminie od 01.10.2018r. do 12.10.2018r. ogłasza V nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej ,,dotacji” w kwocie 21 000 PLN w ramach projektu pozakonkursowego: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie gostynińskim (II)” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII, Działanie 8.1 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Mając na uwadze spełnienie głównych założeń projektu oraz osiągnięcie wskaźników pomiaru celów głównych i szczegółowych zatwierdzonych do realizacji w projekcie, działanie skierowane będzie do następujących grup bezrobotnych:

- 3 mężczyzn w wieku 30 lat i powyżej, którzy dodatkowo przynależą do jednej z poniższych grup osób:

  • o niskich kwalifikacjach,

  • długotrwale bezrobotnych (tj. nieprzerwanie 12m-cy),

  • niepełnosprawnych,

  • powyżej 50 roku życia.

Szczegółowych informacji udzielają: Pani Sylwia Syska – specjalista ds. programów oraz Pani Wioleta Skibińska- specjalista ds. programów- stażysta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gostyninie. Druk wniosku wraz z formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis można pobrać osobiście w siedzibie Urzędu, pok. 23 II piętro lub ze strony internetowej gostynin.praca.gov.pl z zakładki: Aktualności.

Z możliwości sprawdzenia wniosku każda osoba ubiegająca się o „dotację” w danym naborze, może skorzystać tylko raz. Weryfikacja wniosków będzie prowadzona w terminie do 11.10.2018r.

Tematy:praca

Sprawdź też: Fizjoterapeuci, rehabilitacja GostyninStacja Kontroli Pojazdów GostyninNauka Jazdy Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Popularne artykuły


Galerie zdjęćBezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij