Popularny: 8400 odsłonInformacje6 kwietnia, 11:27,

Informacja dyrektora szpitala ARION Med w Gorzewie

Informacja dyrektora szpitala ARION Med w Gorzewie

Udostępnij 49
Komunikat Justyny Ziemnickiej-Serwy dyrektorki szpitala

Szanowni Państwo, w związku z rozpowszechnianymi w przestrzeni publicznej sprzecznymi informacjami dotyczącymi pojawienia się w Szpitalu w Gorzewie pacjenta z zakażeniem koronawirusem pragnę poinformować i wyjaśnić, iż pacjent ten został przywieziony do Izby Przyjęć tutejszego szpitala.Po przeprowadzonym wstępnym wywiadzie lekarskim wdrożono obowiązujące w naszej jednostce procedury, zgodnie z którymi pacjent został natychmiast przewieziony do oddziału obserwacyjno-zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Pacjent nie przebywał w oddziałach  szpitalnych!.

Personel medyczny oraz pracownicy, którzy mieli kontakt z pacjentem w Izbie Przyjęć zostali objęci kwarantanną. Szpital nie został zamknięty i funkcjonuje dalej. Przyjęcia planowe oraz przyjęcia do zabiegów planowych są nadal realizowane, lecz dotyczą pacjentów do 50 roku życia. W pozostałych przypadkach decyzję o przyjęciu do szpitala podejmuje Kierownik danego oddziału. 

Szpital apeluje do wszystkich pacjentów: 
- Bądź odpowiedzialny!!! Mów prawdę o swoim stanie zdrowia !!!
- Ukrywanie choroby może sparaliżować pracę ratowników/personelu medycznego. 
- Jeśli masz gorączkę, kaszel, duszności nie przychodź do szpitala pilnie zadzwoń do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gostyninie tel. 660 425 654 lub do oddziału obserwacyjno-zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku tel. 24 364 62 16 w.217. 

Dyrektor ARION Med Sp. z o.o. w Gostyninie
Justyna Ziemnicka-Serwa

autor/źródło: ARION Med sp. z o.o. w Gostyninie / foto: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

CenaPrawdy, 23 kwietnia
do Witold > Witek to Ty nie wiesz, że każdy lekarzyk ma swój cmnatarzyk ???
Witold, 22 kwietnia
Jestem zbulwersowany informacją wydaną przez Dyrektor Szpitala Arion Med. Jestem w wieku 65+ płacę dwie składki na ubezpieczenie zdrowotne jedno jako emeryt drugie jako drobny przedsiębiorca w jednoosobowej firmie. boję się zachorować,bo nie wiem czy szanowny Pan Kierownik Oddziału zechce łaskawie mnie przyjąć na leczenie w szpitalu. Wstyd i hańba, proszę pamiętać, że Pani też kiedyś będzie w takim wieku
tatakasi, 19 kwietnia
Drodzy lekarze - wybierając sobie ten zawód. czego sie spodziewaliście? Odpowiem za Was.Dużych pieniążków, wygodnego życia, nic nie robienia ( bo wypisywanie recept - to nie praca ) i oczywiście szacunku i podziwu społecznego. Moze i tak było do tej pory. Nie wiem czy pamiętacie przyrzeczenie lekarskie? Szczegolnie 2 pkt - służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu - SŁUŻYĆ !! Zapomnieliscie o tym? Znacie znaczenie tego słowa? I sluzba ta powinna polegac na innym podejściu do wykonywania Waszego zawodu. Górnik wybierając prace w kopalni zdaje sobie sprawe z ryzyka jakie podejmuje. Wy wybierając zawód tez bierzecie na siebie pewne ryzyko i obowiązki, ale z ktorych - jak widac w dobie kryzysu - nie macie ochoty sie wywiazywac! A co ma powiedziec pani w sklepie? Ktora zarabia 5 - 10 razy mniej od Was? Ona nie skladala zadnego przyzeczenia, a pracowac MUSI! Bo ktos MUSI Was obSŁUŻYC !! I na koniec jeszcze jeden kamyczek do " Waszego ogrodka " Skoro leczenie przez telefon tak dobrze Wam idzie to .... jak sytuacja wroci do normy, nie otwierajcie przychodni, gabinetow. Po co? Przeciez to zadna roznica. A papierowych recept juz nie musicie wypisywac!!!
Dodaj ogłoszenie