Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 1600 razy)

"Jaki burmistrz taki klimat w mieście". Komentarze po decyzji burmistrza o odrzuceniu projektów w BO


komentarze burmistrz Paweł Kalinowski budżet obywatelski

Po wczorajszym ogłoszeniu wyników weryfikacji projektów do Budżetu Obywatelskiego 2018 w internecie zawrzało. Falę negatywnych komentarzy wywołało odrzucenie przez burmistrza Pawła Kalinowskiego połowy zgłoszonych propozycji.


Wczytywanie zawartości...

Przeczytaj także: Jakie projekty Budżetu Obywatelskiego przeszły weryfikację? Znamy wyniki

Od wczoraj na portalach społecznościowych trwa gorąca dyskusja. Internauci swoje niezadowolenie z decyzji Burmistrza wyrażają w komentarzach:

Najwięcej polubień uzyskał komentarz pana Wiktora - "Odrzucimy tego Pana w najbliższych wyborach".

"Ręce opadają, w każdym dotychczasowym budżecie zbieramy podpisy, przeskakujemy kolejne problemy, doglądamy realizacje, dopominamy się o terminy bo mieszkańcy czekają i walczymy jak lwy, a na rok przed wyborami Burmistrz wybrał opcję by nas za wszelką cenę zatrzymać. Brawo Panie Burmistrzu, Brawo." - komentuje wynik weryfikacji projektów Konrad Szyperski, którego wypowiedź uzyskała drugą pod względem ilości ilość polubień.

"Nie rozumiem tego wcale, młody człowiek i robi z Gostynina miasto emerytów. Panie Burmistrzu niech bierze pan przykład z innych miast w Gabinie j w Łącku w Kutnie Płocku w każdy weekend w okresie letnim coś się dzieje" - pisze pani Asia.

"W takim Gąbinie czy Szczawinie coś się dzieje, przyjeżdżają zespoły, A tu w Mieście Powiatowym? Aż wstyd...Ludziom potrzeba pracy, ale tez i rozrywki. A co w tym mieście robić....?" - dopytuje pani Monika. "Budżet Obywatelski bez prawa do głosu Obywatelom.. Po prostu śmiechu warte" - ocenia pan Mateusz.

" Jaki burmistrz taki klimat w mieście. Pożal się boże szaro i ponuro." - podsumowuje pani Ewa.


Tematy: komentarze burmistrz Paweł Kalinowski budżet obywatelski

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij