Popularny: 700 odsłonInformacje21 stycznia, 09:17,

Jedna miejscowość, dwa stracone prawo jazdy

Jedna miejscowość, dwa stracone prawo jazdy

W Kozicach jechał 110 km/h

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzili kontrole prędkości na terenie miejscowości Kozice. Zatrzymali dwa prawa jazdy. Jednym z kierujących okazał się kierowca zawodowy.W czwartek (19.01) w godzinach porannych gostynińscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Kozic prowadzili kontrole prędkości. Mundurowi zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu płockiego, kierującego oplem, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. 35-latek jechał z prędkością 107 km/h w miejscu, w którym jest ograniczenie do 50 km/h. Mieszkaniec Płocka w trakcie rozmowy z policjantami oświadczył, że pracuje jako kierowca zawodowy.

W piątek (20.01) również w godzinach pooranych w tej samej miejscowości gostynińscy policjanci ujawnili 37-letniego mieszkańca Gostynina, kierującego oplem, który jechał z prędkością 110 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci w obu przypadkach zatrzymali kierującym prawa jazdy na 3 miesiące, ukarali mandatem w wysokości 1500 zł za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz 13 punktami karnymi.

Nadmierna prędkość w powiązaniu ze złymi warunki atmosferyczne są najczęstszą przyczyną wielu wypadków, w których bardzo często uczestnicy ruchu drogowego tracą zdrowie, a nawet życie.

autor/źródło: KPP Gostynin
Tematy:drogówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie