Informacje
Dziś, 09:12, ralf
Jubileuszowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W niedzielę, 21 czerwca, w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbył się jubileuszowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. Orkiestra pod batutą kapelmistrza Józefa Pakulskiego obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności.
W programie koncertu znalazły się klasyczne utwory orkiestrowe oraz kompozycje w nowoczesnych aranżacjach. Publiczność nagrodziła muzyków brawami, a orkiestra odpowiedziała bisami.
Gościnnie na scenie wystąpiły Mażoretki Libra Gostynin.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz