Informacje Dziś, 09:12,

Jubileuszowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W niedzielę, 21 czerwca, w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbył się jubileuszowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. Orkiestra pod batutą kapelmistrza Józefa Pakulskiego obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności.



W programie koncertu znalazły się klasyczne utwory orkiestrowe oraz kompozycje w nowoczesnych aranżacjach. Publiczność nagrodziła muzyków brawami, a orkiestra odpowiedziała bisami.

Gościnnie na scenie wystąpiły Mażoretki Libra Gostynin.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie