Artykuł partnerskiPopularny: 2000 odsłon1 sierpnia 2019, 07:56,

Już jest! Pierwszy w Gostyninie Gabinet Medycyny Kwantowej


Udostępnij 19
Od 01.08.2019 r. w Gostyninie przy ul.Parkowej 12 - rozpoczął działalność- GABINET MEDYCYNY KWANTOWEJ - prowadzony przez Annę Roszak

Od 01.08.2019 r. w Gostyninie przy ul.Parkowej 12 - rozpoczął działalność- GABINET MEDYCYNY KWANTOWEJ - prowadzony przez Annę Roszak.


Można będzie w nim uzyskać ocenę niedoborów i kondycji organizmu przy pomocy badania KWANTOWYM ANALIZATOREM BioREZONANSU MAGNETYCZNEGO. Jest to urządzenie diagnostyczne dostarczające komplet informacji w sposób nieinwazyjny i bezpieczny,na temat 130 parametrów dotyczących zdrowia.

Dzięki niemu można dowiedzieć się co dzieje się w organizmie i co zmienić, by poprawić zdrowie i samopoczucie. ANALIZATOR określa funkcjonowanie wszystkich narządów i hormonów, współczynnik otyłości, cukrzycy i cholesterolu. Aparat pozwala zdiagnozować nieprawidłowości,zanim jeszcze pojawią się objawy. Działa na zasadzie bioimpendancji.

Oprócz działania narządów [takich jak - żołądek,serce, kości,wątroba, nerki, pęcherzyk żółciowy], czy stanu metabolizmu [czynniki cukrzycy, otyłości,nietolerancji pokarmowych] ocenia także funkcjonowanie mózgu, wskaźnik pamięci, ukrwienie, funkcje nerwów czaszkowych. Z raportów dowiemy się także,jak przebiegają perystaltyka jelit i wchłanianie substancji odżywczych,w jakim stanie jest mikroflora jelit oraz gdzie w organizmie pojawił się stan zapalny.

Uzyskamy komplet informacji na temat stanu odporności oraz parametrów ginekologicznych i urologicznych.ANALIZATOR wykaże także niedobory witamin, minerałów, aminokwasów i koenzymów,zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej,jak również obciążenie organizmu toksynami,pestycydami czy metalami ciężkimi. Badanie to, dając wgląd w stan organizmu na poziomie komórkowym,czerpie informacje ''u żródła'' i dlatego raport zawiera tak precyzyjne informacje o kilkuset parametrach zdrowia,można dobrać dietę i suplementację do indywidualnych potrzeb.

Każdy z nas marzy,aby obudzić się wypoczętym,radosnym i pełnym energii.Taki stan jest możliwy, a wyniki otrzymane z KOMPUTEROWEJ ANALIZY BioREZONANSU MAGNETYCZNEGO  pomogą zrozumieć proces, który do niego prowadzi.To również niezastąpione urządzenie dla sportowców.Badani nim są m.in.piłkarze Borussi Dortmund czy Bayernu Monachium.W Niemczech urządzenie to jest również wykorzystywane w wielu klinikach.

autor/źródło: Anna Roszak

Napisz komentarz

Komentarze

Bożena, 1 sierpnia 2019
Ile trwa badanie i jaki jest koszt?

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie