Popularny: 700 odsłonInformacje4 dni temu, 11:29,

Startują Mistrzostwa Europy. Czy w Gostyninie będzie strefa kibica?

Startują Mistrzostwa Europy. Czy w Gostyninie będzie strefa kibica?

Czy Polska wyjdzie z grupy?

Już jutro, w piątek 11 czerwca br. rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Grupowymi rywalami biało-czerwonych są Hiszpania, Szwecja oraz Słowacja.Mecz otwarcia między Włochami i Turkami zostanie rozegrany jutro o godzinie 21:00. Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz rozegra w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 18:00, Rywalami Roberta Lewandowskiego i spółki będzie Słowacja.

Kolejne spotkanie biało-czerwonych jest zaplanowane na sobotę 19 czerwca (godz. 21:00). O Godzinie 21:00 zmierzą się z drużyną Hiszpanii. Ostatnim grupowym rywalem Polski będzie Szwecja. Mecz zostanie rozegrany w środę, 23 czerwca o godzinie 18:00.

Gdzie w Gostyninie obejrzysz turniejowe mecze?

Na tą chwilę, brak jest informacji, aby Urząd Miasta utworzył w Gostyninie miejską strefę kibica. Sympatykom piłki nożnej z pomocą przychodzą gostynińskie lokale gastronomiczne.

W pizzerii Biesiadowo przy ulicy Kościuszki będzie można obejrzeć wszystkie mecz Mistrzostw Europy racząc się przy tym przepyszną pizzą. Na wszystkie mecze Euro zaprasza również Arena Żubra w Rynku w Gostyninie.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Kibic, 4 dni temu
W dużych miastach będzie to rzadkość to po co w Gostyninie ??? Jak Polska była organizatorem mistrzostw to rozumiem a teraz po tym co pokazała reprezentacja lepiej będzie przeżywać gorycz porażek we własnym domu. No chyba że się bardzo mylę - życzę powodzenia reprezentacji !!!
Dodaj ogłoszenie